Gwiazdy

Magdalena Różczka w roli, o której marzyła od lat

Gwiazdy

Magdalena Różczka w roli, o której marzyła od lat

W listopadzie 2019 roku do kin wejdzie film obyczajowy TVN z Magdaleną Różczką w roli głównej. Produkcja nosi tytuł „1800 gramów”. W jaką postać wcieliła się Magdalena Różczka? Dlaczego film jest dla niej tak istotny? Aktorkę gościliśmy w Dzień Dory TVN.

„1800 gramów” to nowa produkcja kinowa w gwiazdorskiej obsadzie, realizowana przez TVN. W obsadzie filmu znaleźli się: Magdalena Różczka, Piotr Głowacki, Danuta Stenka, Aleksandra Popławska, Maciej Zakościelny, Wojciech Mecwaldowski, Roma Gąsiorowska, Magdalena Lamparska, Anna Próchniak, Anna Smołowik, Dorota Kolak, Anna Tomaszewska, Marta Ścisłowicz, Wojciech Zieliński i Zbigniew Zamachowski. Gościnnie pojawi się także Tomasz Iwańca, czyli popularny polski raper znany pod pseudonimem Grubson.

>>> Zobacz także:

Różczka i Królikowski. Czekali 10 lat, by znów zagrać razem

"Listy do M. 3". Różczka i Szyc znowu razem!

Zawód w przyjaźni. Bardziej bolesny niż w miłości?

„1800 gramów” - o  czym jest film?

Akcja filmu „1800 gramów” rozgrywa się w Krakowie, w okresie przedświątecznym. Bohaterką filmu jest Ewa (Magdalena Rożczka) – dyrektorka interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, która szuka nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Ewa jest wulkanem energii i postrachem miejskich urzędników. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis dla dobra dzieci ze swojego ośrodka. Zaraz przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę porzucone przez matkę. By znaleźć dla niej rodzinę adopcyjną jeszcze przed świętami, Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość.

Magdalena Różczka w filmie „1800 gramów”

Magdalena Różczka z wielką radością przyjęła informację o podjęciu decyzji w sprawie wyprodukowania filmu.

Magdalena Różczka

Fot. Facebook / Magdalena Różczka

Dlaczego ten projekt jest dla niej tak ważny? Ponieważ scenariusz inspirowany jest prawdziwymi historiami dzieci, które aktorka poznała w czasie dziesięcioletniej współpracy z Interwencyjnym Ośrodkiem Preadopcyjnym w Otwocku.


Co sądzisz o tym artykule?
72
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0