Gwiazdy

Magda Narożna i jej mąż Dawid mają już nowych partnerów

Fot. Facebook / Piękni i Młodzi

Gwiazdy

Magda Narożna i jej mąż Dawid mają już nowych partnerów

Fot. Facebook / Piękni i Młodzi

Niedawno Magda i Dawid Narożni z zespołu Piękni i Młodzi ogłosili w mediach społecznościowych, że zamierzają się rozwieść. Gwiazdy disco polo nie czekały długo i wygląda na to, że znalazły sobie już nowych partnerów.

W czerwcu tego roku Magda i Dawid Narożni z formacji Piękni i Młodzi poinformowali w mediach społecznościowych, że postanowili się rozwieźć. Uspokoili jednak fanów, że nie będzie to miało wpływu na działalność zespołu.

Długo czekaliśmy z ta informacją .. ale męczą nas ciągle pytania ...

Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym .. Podkreślamy ! Tylko i wyłącznie osobistym ! Niestety czasem tak bywa ze drogi dwóch osób się rozchodzą . Bardzo byśmy chcieli byście uszanowali nasze życie osobiste gdyż mamy cudowną córeczkę którą bardzo kochamy ! Zostajemy w przyjacielskich stosunkach ! Jeżeli chodzi o zespół nic się nie zmienia ! Będziemy oddawać Wam nasze serca na scenie dopóki zdrowie nam na to pozwoli .

Dziękujemy za wyrozumiałość ! I prosimy nie oceniajcie nas.

Od tej informacji nie minęło dużo czasu, a Magda Narożny pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym widać, jak trzyma za rękę tajemniczego mężczyznę. Na pytania fanów o tożsamość ukochanego, wokalistka przyznała jedynie, że myśli o nim poważnie i być może w przyszłości zostanie on jej mężem.

Dawid Narożny podobno też jest już z kimś związany. Jak donoszą media, wybranką muzyka jest niejaka Joanna, która często towarzyszy mu niemal na każdym koncercie.


>>> Zobacz także:

Magda Narożna pozuje topless w wannie. Mamy zdjęcia!

Heidi Klum i Tom Kaulitz wzięli potajemny ślub. Dzieli ich 16 lat!

Sylwia Grzeszczak jest w drugiej ciąży! Który to tydzień?


Co sądzisz o tym artykule?
80
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0