Gwiazdy

Maciej Zakościelny obchodził 40. urodziny. Jak przez lata zmienił się aktor? 

Gwiazdy

Maciej Zakościelny obchodził 40. urodziny. Jak przez lata zmienił się aktor? 

Maciej Zakościelny 7 maja skończył 40 lat. Aktor wielokrotnie otrzymywał miano najprzystojniejszego i nazywano go także polskim Bradem Pittem. Jak i z kim spędzał swoje okrągłe urodziny?

40. urodziny Macieja Zakościelnego

Maciej Zakościelny urodził się 7 maja 1980 roku w Stalowej Woli. W swoim artystycznym dorobku pochwalić się może dużymi rolami zarówno w filmach, jak i serialach. Do jego zdjęć i plakatów w młodości wzdychało wiele dziewczyn, a aktor otrzymał nawet miano polskiego Brada Pitta.

Maciej przez lata swojej kariery uchodził za amanta. Polski przystojniak spotykał się między innymi z Izą Miko, Dianą Tadjuideen-Pakulską oraz Caity Lotz. Ostatecznie Zakościelny odnalazł jedyną wybrankę serca, modelkę, Paulinę Wykę, z którą ma dwóch synów. Tym samym aktor zwolnił tempo i prawie całkowicie zrezygnował z udziału w show-biznesie. 7 maja Maciej skończył 40 lat. Jak czuje się w roli ojca i doświadczonego aktora? Jak przyznał, teraz na pierwszym miejscu są dzieci.

Tak naprawdę więcej znaczyło dla mnie urodzenie się moich synów, niż moje urodziny. To było coś namacalnego, coś realnego i rzeczywistego, a to jest po prostu jakaś liczba

- powiedział Maciek.  

Jak Maciej obchodził urodziny podczas kwarantanny?

Aktor urodziny spędził z rodziną w pięknym otoczeniu natury na Mazurach. Pomysł wyjazdu i odpoczynku zainicjowała jego partnerka, a Maciej jednogłośnie przyznał, że był to wspaniały pomysł. Rodzina przebywając na wsi, nie myślała o koronawirusie, noszeniu maseczek, czy problemach życia codziennego. Czas ten przeznaczony był na wypoczynek i reset. Aktor zdradził również, że czas kwarantanny bardzo zbliżył wszystkich członków rodziny. Chociaż pierwsze tygodnie spędzone 24 godziny na dobę z małymi dziećmi nie były najłatwiejsze, teraz Maciej nie wyobraża sobie powrotu do pracy.

Wydaje mi się, że to jest fajny i piękny czas. Ta przerwa w pracy i to, że siedzimy w domu, sprawiło, że jesteśmy blisko z dziećmi, a to jest ważne, szczególnie gdy są małe.

- dodał. 

Maciej Zakościelny dumny ze swojego dojrzałego wieku

Maciej Zakościelny w dniu swoich okrągłych urodzin postanowił podzielić się z fanami tą informacją i wspólnie poświętować. Dumny aktor opublikował na Instagramie zabawne zdjęcie i śmiało przyznał się, że na jego liczniku pojawiła się z przodu czwórka.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zarówno fani, jak i znajomi składali Maćkowi najserdeczniejsze życzenia. Wśród nich znalazły się także miłe wiadomości od Miśka Koterskiego czy Piotra Stramowskiego.

Teraz dopiero zacznie się prawdzie życie, najlepsze przed Tobą

 - stwierdził Misiek. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

4 z przodu... ?

Post udostępniony przez M A Z A K ? (@maciej_zakoscielny)

Zobacz galerię zdjęć:


Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:
Co sądzisz o tym artykule?
71
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0