Gwiazdy

Kolęd nie będzie. Małgorzata Godlewska święta spędzi w szpitalu. "Kto szybciej ode mnie wykończy wirusa?"

Małgorzata Godlewska

X-News

Gwiazdy

Kolęd nie będzie. Małgorzata Godlewska święta spędzi w szpitalu. "Kto szybciej ode mnie wykończy wirusa?"

Małgorzata Godlewska

X-News

Małgorzata Godlewska wykazała się ogromnym sercem. Celebrytka święta Bożego Narodzenia spędzi na dyżurze pielęgniarskim w szpitalu. W tym czasie zamiast śpiewać kolędy będzie pomagała osobom chorym na koronawirusa. Jej wpis poruszył serca internautów.

Małgorzata Godlewska zasłynęła jako kolędniczka

Małgorzata Godlewska w 2017 r. po raz pierwszy zaprezentowała światu swoje autorskie wersje kolęd. W tym świąteczno-muzycznym przedsięwzięciu towarzyszyła jej siostra Esmeralda. Panie szybko podbiły sieć swoimi występami. Kilka lat od debiutu Gosia Godlewska postanowiła zaskoczyć fanów. W tym roku nie zaprezentuje swoich umiejętności wokalnych, a skupi się na pracy w szpitalu. Swoją decyzję przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Małgorzata Godlewska nie będzie śpiewać kolęd

Celebrytka opublikowała na swoim profilu na Twitterze wpis, w którym oznajmia, iż na próżno będzie w tym roku szukać jej świątecznych utworów. Zamiast tego Gosia skupi się na pomaganiu osobom chorującym na COVID-19. Nie każdy wiedział, że na co dzień jest pielęgniarką.

- Kochani, kolęd nie będzie! W tym roku coviduję z pacjentami i z nimi spędzę całe święta. Miał być "Rudolf Czerwononosy", ale wariaci są dziś potrzebni w szpitalach więc postanowiłam zmienić plany. No bo sami powiedzcie, kto szybciej ode mnie wykończy wirusa? - czytamy pod zdjęciami w szpitalnym kombinezonie Gosi. 

Internauci nie kryli podziwu dla postawy celebrytki. Pod jej wpisem znajdziemy mnóstwo komentarzy wyrażających słowa uznania.

- Szacunek za tę robotę! Niech się Ciebie wirus nie ima! - napisał jeden z fanów.

- Gratuluję, robi Pani świetną robotę! Moje uszanowanko! - dodał ktoś inny. 

Wielbiciele Gosi życzyli jej także spokojnych świąt i wytrwałości w pracy.

- Dużo zdrowia i spokojnych dyżurów w Święta: ode mnie i mojej żony - koleżanki po fachu! - czytamy w komentarzach. 

Małgorzata Godlewska - gdzie pracuje?

Małgorzata Godlewska jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje jako pielęgniarka na oddziale traumatologii w stołecznym szpitalu wojskowym. Nadal jednak studiuje, w przyszłości chce zostać chirurgiem. 

Zobacz też:

Zobacz wideo: Siostry Godlewskie szczerze o rodzeństwie: Nasza siostra ma przez nas problemy

Co sądzisz o tym artykule?
84
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0