Gwiazdy

Kinsey Wolanski - kim jest kobieta, która wbiegła na murawę podczas finału Ligi Mistrzów?

naga kobieta na boisku

instagram/vitalyzdtv

Gwiazdy

Kinsey Wolanski - kim jest kobieta, która wbiegła na murawę podczas finału Ligi Mistrzów?

naga kobieta na boisku

instagram/vitalyzdtv

Finał Ligi Mistrzów to emocjonujące, piłkarskie wydarzenie, na które fani piłki nożnej czekali przez cały rok. Jednak tegoroczny finał to nie tylko piłkarskie emocje. Podczas meczu na boisko wbiegła..... półnaga kobieta. Kim jest Kinsey Wolanski?

Kim jest kobieta, która zakłóciła mecz FC Liverpool - Tottenham Hotspur?

W trakcie pierwszej połowy finału Ligi Mistrzów sędzia zmuszony był przerwać mecz z powodu dziwnego zdarzenia. W 18. minucie meczu na placu gry pojawiła się kobieta w skąpym body. Kobieta, o której mowa to modelka Kinsey Wolanski. Fanka wbiegła na boisko z uniesionymi rękoma, a potem została złapana przez ochronę i odprowadzona poza murawę.

Więcej:

Kinsey Wolanski - dlaczego wbiegła na boisko?

Kinsey Wolanski wbiegając w skąpym stroju na murawę miała za cel zareklamować kanał na YouTube, który prowadzi wspólnie ze swoim chłopakiem – pranksterem Vitalijem Zdorovezkim. „Vitaly Uncensored” oferuje niewyszukaną rozrywkę, sporo nagości i treści przeznaczonych dla dorosłych widzów.


W ciągu zaledwie kilku godzin przybyło jej ponad 2 miliony followersów. Radość nie trwała jednak długo. Jak napisała Kinsey na Twitterze – jej konto zostało zhakowane, a ona straciła dostęp do wszystkich swoich zdjęć.

Zobacz film: Jak zdobyć milion obserwatorów na Instagramie? Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
82
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0