Gorące tematy

Kinga Duda ma imponujące CV. Jakie doświadczenie ma córka Andrzeja Dudy?

maszyna do pisania CV

Fot. SEAN GLADWELL / Getty Images

Gorące tematy

Kinga Duda ma imponujące CV. Jakie doświadczenie ma córka Andrzeja Dudy?

maszyna do pisania CV

Fot. SEAN GLADWELL / Getty Images

Kinga Duda, córka prezydenta Andrzeja Dudy, ma imponujące CV. Kinga kilka tygodni temu została magistrem prawa, a w mediach pojawiło się jej bardzo rozbudowane CV. Sprawdźcie jakie doświadczenie zawodowe ma córka Andrzeja Dudy.

Kinga Duda: imponujące CV

Kinga Duda ma zaledwie 24 lata, ale zdobyła już spore doświadczenie w organizacjach i kancelariach prawniczych. Dodatkowo ukończyła studia prawnicze z wyróżnieniem. W swoim Curriculum vitae wymienia min takie osiągnięcia:

Reprezentowała Uniwersytet Jagielloński w konkursach prawniczych, odbyła praktyki w kilku znanych, także międzynarodowych kancelariach, a nawet w Parlamencie Europejskim! Rownolegle z nauką na UJ ukończyła także specjalne programy ma amerykańskiej uczelni

Więcej:


Kinga Duda: czy jej CV jest naprawdę wyjątkowe?

Jedną z osób, która przyjrzała się CV Kingi Dudy jest headhunterca Natalia Bogdan:

CV Kingi jest imponujące mimo młodego wieku. Widać, że już na studiach dbała o to, żeby zdobywać nie tylko wiedzę, lecz także doświadczenie. Odbyła już pięć staży – pierwszy rozpoczęła jeszcze przed studiami. Należała do dwóch kół naukowych i nawiązała współpracę z międzynarodowymi organizacjami. Doskonale zna angielski, zdobyła najwyższy certyfikat, który można uzyskać w Polsce. To odpowiedzialna, zaangażowana osoba, która postawiła na edukację, rozwój i wie, czego chce od życia. Bez problemów znajdzie pracę w Polsce lub za granicą.

Zobacz film: Nietypowy pracownik etatowy. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
75
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0