Gwiazdy

Kevin Spacey oczyszczony z zarzutów o molestowanie seksualne

Molestowanie seksualne

Fot. Yuri_Arcurs / Getty Images

Gwiazdy

Kevin Spacey oczyszczony z zarzutów o molestowanie seksualne

Molestowanie seksualne

Fot. Yuri_Arcurs / Getty Images

Kevin Spacey został oczyszczony z zarzutów o molestowanie seksualne. Prokuratorzy wycofali kryminalne oskarżenie pod adresem amerykańskiego aktora o molestowanie seksualne 18-letniego mężczyzny. Domniemany pokrzywdzony wycofał pozew.

Kevin Spacey oczyszczony z zarzutów

Kevin Spacey został oskarżony o molestowanie młodego mężczyzny w restauracji Club Car w Nantucket, gdzie ten pracował. Nastolatek jest synem dziennikarki telewizyjnej Heather Unruh, która tak komentuje całą sprawę:

Mój syn był zwykłym 18-latkiem, który nie miał pojęcia, że ​​ że wkrótce stanie się kolejną ofiarą sławnego aktora. Kiedy był pijany, Spacey wykorzystał go seksualnie.

Więcej:

59-letni amerykański aktor długo milczał na ten temat, jednak w grudniu zeszłego roku zabrał głos w tej sprawie:

Kevin Spacey: 30 zarzutów wobec aktora


Od 2017 roku wobec aktora wysunięto 30 zarzutów dotyczących napastowania seksualnego i napaści seksualnej. W październiku 2017 roku aktor Anthony Rapp oskarżył Spacey'ego  o to, że próbował przemocą skłonić go do czynności seksualnych w 1986 roku, gdy miał 14 lat. Kevin Spacey opublikował wtedy oświadczenie, w którym przeprosił za "głęboko niestosowne zachowanie po pijanemu".  Nowe zarzuty pojawiły się pod koniec czerwca 2019.


Zobacz film: Onkolog z Gdańska oskarżony o molestowanie. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
75
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0