Gwiazdy

Kasia Sokołowska została projektantką butów

Gwiazdy

Kasia Sokołowska została projektantką butów

Katarzyna Sokołowska to jedna z najlepszych w Polsce reżyserek pokazów mody. Ogromną słabością Kasi od zawsze były buty na wysokich obcasach. Co więcej, reżyserka zawsze wybiera te z najwyższą szpilką. Sokołowska przygotowała dla miłośniczek butów małą niespodziankę. Jaką? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Własna marka butów dla kobiet

Kasia Sokołowska branżę mody zna od podszewki. Nie tylko zajmuje się realizacją pokazów polskich projektantów. Również prywatnie, Kasia ma do mody ogromną słabość. Tym razem reżyserka stworzyła własną markę butów. W kolekcji znajdziemy bardzo klasyczne szpilki, ale nie tylko. Kasia zaprojektowała też gustowne i eleganckie baleriny – coś dla fanek wygody.

>>> Zobacz też: Szpilki są sexy?

Myślę, że marek butów dla kobiet nie mamy wcale aż tak dużo. Jest to ciągle taki moment, gdzie można stworzyć coś pięknego, wygodnego, bo tutaj ta jakość jest dla mnie priorytetem. Spędziłam pół życia, jak nie więcej na szpilkach i to był właściwie punkt wyjścia. Jest to ogromne wyzwanie, jest to krok dalej, ryzyko jak zawsze – zawsze podejmowałam ryzyko. Ale ciągle działam w obszarze, który znam. Po wielu latach doświadczeń w branży i jako użytkowniczka butów na obcasach, postanowiłam zrobić swoją markę.

-zdradziła Sokołowska.

>>> Zobacz też: Ortopeda: "Buty należy dobierać do stopy, nie odwrotnie"

>>>Banan i ziemniak zabezpieczą Twoje buty.<<<

Zobacz film: Flesz show-biznesowy. Źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
88
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
09.10.2019
Rf
Cena zwala z nóg. Za tą cenę można kupić buty znanych Marek w Rzymie czy Mediolanie na wyprzedaży.
30.07.2019
ewa
Jest Pani wspaniała Pani Kasiu.