Dzień Dobry Extra

Niedziela z Dzień Dobry Wakacje: Ania Lewandowska i Agnieszka Woźniak-Starak

Dzień Dobry Extra

Niedziela z Dzień Dobry Wakacje: Ania Lewandowska i Agnieszka Woźniak-Starak

To będzie bardzo ekscytujący niedzielny poranek. W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje spotkamy się z Anią Lewandowską, Kubą Wesołowskim, a Agnieszka Woźniak-Starak zabierze nas na konie!


  W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje:

  • W niedzielę emocji dostarczą nam rodzice trzyletnich trojaczków, którzy wspięli się z nimi na sam szczyt. „Jesteśmy wykończeni, ale szczęśliwi” – mówią.
  • Ania Lewandowska i Kuba Wesołowski opowiedzą o swoich zabawach z dzieciństwa.
  • Agnieszka Woźniak-Starak zaprosi na jazdę konną.
  • Ewa Kasprzyk, Paulina Holtz i Zygmunt Chajzer dadzą nam niezły wycisk!

  Zapraszamy już od godziny 8:30!


  Zobacz też: 


      Co sądzisz o tym artykule?
      42
      6
      Wybrane dla Ciebie
      Komentarze
      1
      10.06.2019
      Żaneta3syb
      Cudownie ! Jestem na wolnym i jak zawsze rano zaczynam dzień o TVN szczególnie z powyższymi prowadzącymi :). Słuchajcie temat dot pracowników i pracodawców i zależności jest bardzo potrzebny. Dziś mamy czas " braku dobrych pracowników" ale z firmach ich się nie szanuje i nie docenia ! Chętnie posłucham kogo szukają pracodawcy, czad z Panem Miłoszem dzisiejszy strzał w 10 ! Proszę o tego typu tematy bo jestem już w " rozpaczy " :P.
      Pani Dorotko ! Uwielbiam Panią. Dawno temat podjęła Pani temat dziewczyny która przestał pić wino i schudła ( również ćwiczyła ). Nie bardzo dawała Pani wiarę w to ale jestem kolejną osobą jaka może to potwierdzić. Otworzyła mi Pani oczy na moje zbyt częste relaksowanie się przy lampce wina ( czy też butelce ) i tym samym zmieniła moje nastawienie i dalsze postępowanie. A waga rosła... Przestałam pić całkowicie ( no na wielkiej imprezie nie odmawiam )- raz ze schudłam , dużo lepiej się czuję , omijają mnie napady głodu i jestem dumna z siebie !
      Fajny temat : Książka "Cały ten cukier " Damona Gameau zmienia życie ( aktualne bynajmniej ). Gwarantuję zmianę myślenia po jej przeczytaniu. Szok ! Słuchajcie okazało się , że cukier i wszystkie reakcje chemiczne jakie zachodziły w moim ciele były ( m.in ) przyczyna mojego zachowania dwubiegunowego i depresji ! Oczywiście są mniej i bardziej podatni ale cukier to jak dolewanie oliwy do ognia . Przestałam brać leki ... unikam cukru i każdej jego formy, przetworzonej żywności , nie pije. Czuje się sobą ! Nareszcie. Czuje się wolna . Buziaczki dla Was . Jesteście The BEST ! :*