Gwiazdy

Justin Timberlake potwierdził przyjście na świat drugiego syna. "Nikt nie śpi, ale jesteśmy zachwyceni"

Gwiazdy

Justin Timberlake potwierdził przyjście na świat drugiego syna. "Nikt nie śpi, ale jesteśmy zachwyceni"

Justin Timberlake potwierdził plotki sprzed miesięcy i oficjalnie ogłosił, że jego syn Silas ma rodzeństwo. W rozmowie z Ellen DeGeneres wokalistka rozpływał się nad najmłodszą pociechą.

Mimo ogromnej popularności Justinowi Timberlake'owi i jego małżonce Jessice Biel udaje się wieść względnie normalne życie z dala od mediów. Para z powodzeniem realizuje się zawodowo, jednak te najbardziej intymne sprawy trzymają dla siebie. 

Justin Timberlake potwierdził powiększenie rodziny

Już w zeszłoroczne wakacje media donosiły, że muzyk i aktorka powitali na świecie drugie dziecko. Oboje jednak konsekwentnie milczeli. Dopiero teraz, ponad pół roku później, Justin potwierdził oficjalnie, że ich rodzina się powiększyła.

Justin Timberlake wystąpi w najnowszym odcinku programu "The Ellen DeGeneres Show". W sieci pojawiła się już jego zapowiedź. Prowadząca namówiła swojego gościa do rozmowy o kilkumiesięcznym dziecku. Wokalista najprawdopodobniej spodziewał się tego tematu i od razu potwierdził, że razem z Jessicą Biel powitali na świecie syna, którego nazwali Phineas. 

- Jest niesamowity i uroczy. Nikt nie śpi, ale jesteśmy zachwyceni. Nie moglibyśmy być szczęśliwsi - dodał.

Justin Timberlake i Jessica Biel mają drugiego syna

Pierwszy syn pary Silas Randall przyszedł na świat wiosną 2015 roku. Sławni rodzice trzymają chłopca z dala od błysków fleszy. Co prawda Jessica Biel wrzuciła do sieci kilka jego zdjęć, ale na każdym z nich twarz Silasa jest zasłonięta. Coś nam mówi, że mały Phineas nieprędko zaliczy debiut na Instagramie. 

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
87
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0