Gwiazdy

John Krasinski ma swój program. W Some Good News "pogodynkiem" jest Robert De Niro

"John Krasinski i jego wyłącznie dobre wiadomości", reporter: Michał Malinowski

Gwiazdy

John Krasinski ma swój program. W Some Good News "pogodynkiem" jest Robert De Niro

"John Krasinski i jego wyłącznie dobre wiadomości", reporter: Michał Malinowski

Nawet, gdy jesteśmy zamknięci i żyjemy w zwariowanym świecie izolacji, dobre rzeczy dzieją się wszędzie. Tak uważa John Krasinski, amerykański aktor polskiego pochodzenia, który z powodu braku optymistycznych informacji w telewizji, postanowił założyć swoją. Jego program SGN podbił serca internautów. Zobacz, dlaczego.  

John Krasinski i jego SGN 

Dobry wieczór wszystkim, nawet, jeśli to dopiero popołudnie - w ten sposób znany aktor John Krasinski zaczyna swój program SGN, czyli Some Good News, w którym zamieszcza tylko pozytywne informacje.

Nawet, gdy jesteśmy zamknięci, w zwariowanym świecie izolacji, dobre wiadomości dzieją się wszędzie

- podkreśla.   

Dobre wiadomości według Krasinskiego

Oto kilka przykładów napawających optymizmem informacji, które wybrał dla swoich widzów John Krasiński:

  • Świat dowiedział się, czego najbardziej potrzeba naszym bohaterom - zaopatrzenia. Cały świat odpowiedział na to wezwanie. Od wielkich korporacji po lokalne pizzerie, każdy wykonał olbrzymi wysiłek, by wspomóc służbę zdrowia.
  • W Południowej Dakocie 12-latka miała problemy z rozwiązaniem pracy domowej z matematyki. Co zrobił jej nauczyciel? Rozwiązał problem na tablicy - przez okno, przed jej domem.   
  • W szpitalu UC LA zespół medyczny opracował specjalny taniec, by uczcić każdego pacjenta szczęśliwie odłączonego od respiratora.  

Zawsze dobra jest w SGN również prognoza. "Pogodynkiem" jest tam Robert De Niro. Na pytanie prowadzącego, jaka jest pogoda, aktor odpowiada zwięźle:

Całkiem ładna

John Krasinski prosi swoich widzów, by pamiętali, że nieważne, jak ciężkie jest życie, na świecie zawsze dzieją się dobre rzeczy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
70
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0