Gwiazdy

Joe Jonas i Sophie Turner wzięli ślub we Francji. Do sieci wypłynęły ZDJĘCIA!

Gwiazdy

Joe Jonas i Sophie Turner wzięli ślub we Francji. Do sieci wypłynęły ZDJĘCIA!

Joe Jonas i Sophie Turner wzięli ślub! Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" po raz drugi - tym razem 29 czerwca 2019 roku wśród najbliższych przyjaciół i rodziny ślubowali sobie na zawsze. Do sieci wypłynęły zdjęcia z uroczystości - zobaczcie!

Więcej: Magdalena Lamparska o ślubie: "Chcieliśmy dla naszego synka stworzyć ciepły dom!"


Joe Jonas (29 l.) i Sophie Turner (23l .) wzięli spontaniczny ślub na początku maja tuż po zakończeniu gali Billboard w jednej ze słynnych kaplic w Las Vegas. Teraz powiedzieli sobie sakramentalne "tak" po raz drugi. Uroczystość zaślubin i wesele wśród rodziny i najbliższych przyjaciół odbyło się 29 czerwca 2019 roku w jednym z prowansalskich zamków na południu Francji. 

Suknia ślubna Sophie Turner

Do sieci wypłynęły zdjęcia ze ślubu, na których widać parę młodą. Sophie Turner podczas uroczystości miała na sobie piękną długą koronkową suknię, na rozpuszczonych włosach widzimy również koronkowy welon. Już z daleka widać, że Sophie wyglądała w dniu ślubu po prostu obłędnie!

Joe Jonas i Sophie Turner - historia miłości

Joe Jonas i Sophie Turner mieli kilku wspólnych znajomych, a poznali się... na Instagramie. Joe Jonas wysłał krótką wiadomość do Sophie, Sophie się tego nie spodziewała, ale mu odpisała. Tak para zaczęła się spotykać coraz częściej, a ich uczucie przerodziło się w prawdziwą miłość.

Ich życie miłosne nie było jednak usłane różami, i nadal nie jest. Sophie wprost przyznaje się, że od jakiegoś czasu cierpi na depresję i miewa stany lękowe. Do tej pory bierze leki. 


Zobacz też: 6 porad jak przygotować się na deszcz w dniu ślubu

Co sądzisz o tym artykule?
2
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0