Gwiazdy

Joanna Krupa pokazała swoje dziecko na nagraniu z USG! Maleństwo jest już duże!

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Gwiazdy

Joanna Krupa pokazała swoje dziecko na nagraniu z USG! Maleństwo jest już duże!

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa spodziewa się dziecka - gwiazda pochwaliła się na Instagramie wideo z USG. Na tym nagraniu widać, jak rozwija się w niej jej i Douglasa Nunesa - jej męża - dziecko! Zobaczcie!

Więcej: "Znowu pozujesz półnago!" Za co mama najbardziej krytykuje Joannę Krupę?


Joanna Krupa z mężem Douglasem Nunesem spodziewają się dziecka - gwiazda i topmodelka podzieliła się tą wspaniałą wiadomością na kanapie w studiu Dzień Dobry TVN.

Jak serduszko bije, to jest coś niesamowitego! Zrobiłam dwa testy ciążowe i wysłałam mu zdjęcie. A potem wysłałam mu coś jeszcze. Coś na zupełnie inny temat i on to w ogóle na początku przegapił. Potem się dziwił, że czemu wysłałam mu zdjęcie. Mogłam powiedzieć mu w domu. Najwyraźniej nie jestem zbytnio romantyczna - powiedziała Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN.

Joanna Krupa nadal nie wierzy w swoje szczęście. Teraz Krupa pochwaliła się na Instagramie wideo z USG, na którym widać jej dziecko! Płeć dziecka Joanny Krupy nie jest na razie znana.

Joanna Krupa w ciąży wygląda kwitnąco! Co prawda brzuszek nie jest jeszcze bardzo widoczny, ale modelka widzi już zachodzące zmiany w swoim ciele.

Co sądzisz o tym artykule?
107
24
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0