Gwiazdy

Jessie J i Channing Tatum pokazali pierwsze wspólne zdjęcia

Fot. Instagram / Jessie J

Gwiazdy

Jessie J i Channing Tatum pokazali pierwsze wspólne zdjęcia

Fot. Instagram / Jessie J

Channing Tatum i Jessie J oficjalnie spotykają się od kilku miesięcy, ale zbytnio nie afiszują się ze swoja miłością. Na próżno więc było szukać w mediach społecznościowych wystawionych przez nich zdjęć, na których pozują razem. Do teraz.

Zanim Channing Tatum i Jessie J potwierdzili, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń, długo ukrywali swój związek. Mimo tego wyznania aktor i wokalista nie umieszczali w mediach społecznościowych wspólnych zdjęć, a fotografie pary, które można było zobaczyć zrobione były przez paparazzi. Sytuację tę postanowiła w końcu zmienić Jessie J, która umieścić na Insta Story dwie czarno-białe fotografie, na których pozuje ze swoim chłopakiem, gwiazdą hitu "Magic Mike".

>>> Zobacz także:

Fot. Instagram / Jessie J

Na jednym ze zdjęć Jessie J narysowała serce.

Channing Tatum i Jessie J

Fot. Instagram / Jessie J

Przypomnijmy, że Channing Tatum zaczął się spotykać z wokalistką kilka miesięcy temu po tym, jak rozstał się z żoną Jenną Dewan. Aktor najbardziej znany jest z ról w filmach: "Step Up: Taniec zmysłów", "G.I. Joe: Czas Kobry", "Wciąż ją kocham", "I że cię nie opuszczę", "21 Jump Street" i "Magic Mike".

Natomiast Jessie J, zanim związała się Channingiem Tatum, spotykała się z amerykańskim piosenkarzem Lukiem Jamesem. Związek ten rozpadł się w 2017 roku. Wcześniej przez dłuższy czas piosenkarka uważana była za osobę biseksualną. Jednak w 2014 roku okres, w którym spotykała się z kobietami, nazwała "fazą".


Co sądzisz o tym artykule?
66
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0