Horoskop

Horoskop dzienny na piątek. Zainwestujmy czas i energię w dobrze rokujące projekty

horoskop, horoskop dzienny na piątek 18 czerwca

sarayut/Getty Images

Horoskop

Horoskop dzienny na piątek. Zainwestujmy czas i energię w dobrze rokujące projekty

horoskop, horoskop dzienny na piątek 18 czerwca

sarayut/Getty Images

Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Panny i nabiera coraz okrąglejszych kształtów. Nad ranem dojdzie do pierwszej kwadry Srebrnego Globu, czyli fazy najsilniejszego wzrostu. Po godzinie 10:53 nasz naturalny satelita wkroczy do znaku Wagi, w którym pozostanie do końca dnia. Dzisiaj mamy szanse posiać swoje pomysły jak nasiona, które będą wzrastać przez najbliższe dni. Warto inwestować czas i energię w dobrze rokujące projekty, ponieważ niebawem przyniosą wymierny zysk. Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 18 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop dzienny na piątek, 18 czerwca 2021 r.

Horoskop dzienny - Baran

Dzisiaj będziesz mocno przyspieszał swoje działania w miejscu pracy, jednak uważaj, ponieważ Twój refleks będzie do południa osłabiony i nie wszystko uda się opanować. Po południu możesz liczyć na miłe chwile, wsparcie i pomoc najbliższych.

Horoskop dzienny - Byk

To doskonały i pracowity dzień, w którym uda się osiągnąć wiele sukcesów. Na gruncie zawodowym i edukacyjnym czekają Cię pochwały. Wieczorem niestety zmiana atmosfery – roszczenia partnerskie będą trudne do zaakceptowania.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie przejmuj się zbytnio dzisiejszą krytyką. Do południa możesz mieć z kimś na pieńku, ale te chwilowe napięcia szybko prysną. Okaże się, że to nieporozumienie. Po kilku godzinach będziesz w świetnym humorze, a wieczór przyniesie radosne informacje.

Horoskop dzienny - Rak

Wsłuchaj się dzisiaj w to, co podpowiada Ci intuicja. Nawet, jeśli pozornie wszystko jest w porządku, a wewnętrzny głos ostrzega Cię przed jakąś osobą, weź to pod uwagę. Po południu w drodze powrotnej uważaj na pośpiech – będzie złym doradcą.

Horoskop dzienny - Lew

Masz szansę, aby zyskać aprobatę osoby, na której Ci zależy. Wszystko będzie toczyć się zgodnie z Twoimi zamierzeniami. W szczególności wieczorem planety będą Ci jeszcze bardziej przychylne, to doskonała pora na randki i spotkania towarzyskie.

Horoskop dzienny - Panna

Pierwsza kwadra Księżyca w Twoim znaku zapędzi Cię do pracy ze zdwojoną siłą. Masz szansę pokazać na co Cię stać przed decyzyjnymi osobami. Wykorzystaj poranek, bo wiele możesz ugrać. Wieczorem opadniesz z sił i skupisz się na wypoczynku.

Horoskop dzienny Waga

Od rana czeka Cię nawał pracy i obowiązków, które będą się nawarstwiać. Coś się skomplikuje, coś pójdzie niezgodnie z planem. Być może trzeba będzie zostać w pracy dłużej niż zamierzałaś. Dopiero wieczór przyniesie Ci ulgę i wytchnienie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Dzisiaj wykażesz się solidnością i godną pochwały postawą. Masz szansę na korzystne zlecenia i nowe umowy. Wieczór przyniesie liczne, ożywione kontakty towarzyskie i wiadomość na którą niecierpliwie czekasz.

Horoskop dzienny - Strzelec

Chociaż Twoje myśli są już na weekendzie, niestety musisz się jeszcze wysilić. Pomimo tego, że to piątek, trzeba będzie domknąć różne, komplikujące się kwestie i dopełnić swoich powinności. Wieczór będzie sympatyczny, w licznym gronie znajomych i przyjaciół.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ktoś rozmiękczył Twoje serce na tyle, że nie możesz przestać myśleć o tej osobie. Trafiono w Twój czuły punkt i bardzo dobrze. Nareszcie poczujesz, że życie nie kończy się na pracy i obowiązkach. Wieczorem emocje wezmą górę nad racjonalnością.

Horoskop dzienny - Wodnik

W tym dniu Twoja naiwność może być przyczyną łez i rozczarowania. Jakieś niewyjaśnione kwestie z przeszłości po raz kolejny będą zaprzątać Twoją głowę. Wieczorem klimat się zmieni i poczujesz się swobodniej, nabierzesz ochotę na rozrywkę.

Horoskop dzienny - Ryby

Możesz liczyć na udany, konstruktywny koniec tygodnia. Pamiętaj, aby do południa dopiąć kwestie finansowe. Nikt nie będzie w stanie Cię zaskoczyć. Twoje plany na weekend będą nabierać realnych kształtów. Bliscy przyklasną Twoim pomysłom.

Co zrobić, gdy horoskop zapowiada nieszczęście

Horoskop nie zawsze zawiera wyłącznie dobre informacje. Gwiazdy mogą ułożyć się niekorzystnie, wtedy pojawia się sugestia nadejścia niedobrych wydarzeń. Astrolog Merkurja podkreśla jednak, że horoskop to prognoza, wskazówka, a nie wyrok. - Zawsze jest raz z górki, raz pod górkę. W czasie, kiedy mamy do czynienia ze złym układem planet, warto nie planować większych wyzwań - zauważa astrolog.

Zobacz wideo: Horoskop na czerwiec – czego się spodziewać?

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
84
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0