Gwiazdy

Gwiazdy o samotności w sieci. Premiera spektaklu "Same plusy"

Gwiazdy

Gwiazdy o samotności w sieci. Premiera spektaklu "Same plusy"

Spektakl „Same plusy” to komediodramat o tym, że warto żyć nie tylko dla siebie. Za reżyserię i adaptację odpowiedzialny jest Wawrzyniec Kostrzewski. Autorem jest Cezary Harasimowicz, natomiast producentką jego partnerka Grażyna Wolszczak. Pod koniec listopada odbyła się uroczysta premiera, na którą wybrała się Agnieszka Jastrzębska.

"Same plusy" - gwiazdy o relacjach w sieci

Premiera spektaklu „Same plusy” odbyła się w Teatrze Imka. Na wydarzeniu pojawiła się plejada gwiazd, którą Agnieszka Jastrzębska zapytała o samotność w sieci i o plusy miłości internetowej.

W dzisiejszych czasach komunikacja młodych ludzi opiera się głównie na wirtualnych rozmowach. Dlaczego część z nas woli ukrywać się za ekranem telefonu, zamiast rozmawiać z bliską osobą w cztery oczy?

Coraz mniej rozmawiamy ze sobą, coraz bardziej boimy mówić się o uczuciach, boimy się odrzucenia, więc łatwo za tym ekranikiem się schować, bo nie widać naszych oczu, nie widać mowy ciała, co się naprawdę z nami dzieje. Jesteśmy bezpieczni. 

– powiedziała Gabriela Muskała.

Szukanie partnerów w sieci

Około 70% singli drugiej połówki szuka w sieci. Aplikacje i portale społecznościowe dają nam możliwość komunikacji i poznawania nowych osób.

Znam wiele udanych związków, które później borykają się z takimi samymi problemami, jak związki analogowe. Jednak jesteśmy istotami społecznymi i nic nie zastąpi nam przytulenia, rozmowy prawdziwej w cztery oczy i  warto o tym pamiętać, żebyśmy się rozejrzeli wokoło czy naprawdę żyjemy tak, jak chcemy.  

  – powiedział Michał Czernecki.

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
56
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0