Gwiazdy

Gabriela Pacholarz z "Top Model" i wokalista Tadeusz Seibert spodziewają się dziecka. "Jestem najszczęśliwsza pod słońcem"

Gabriela Pacholarz, Tadeusz Seibert

TVN,Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Gabriela Pacholarz z "Top Model" i wokalista Tadeusz Seibert spodziewają się dziecka. "Jestem najszczęśliwsza pod słońcem"

Gabriela Pacholarz, Tadeusz Seibert

TVN,Bartosz Krupa/East News

Uczestniczka II edycji "Top Model" Gabriela Pacholarz i wokalista Tadeusz Seibert spodziewają się dziecka. Tę ważną informację była modelka przekazała na swoim profilu na Instagramie. Fani pary natychmiast pogratulowali im w komentarzach. 

Uczestniczka "Top Model" w ciąży

Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert już wkrótce zostaną rodzicami. Była modelka wstawiła zdjęcia z plaży, na których widać już zaokrąglony brzuszek. Pod fotografią zamieściła bardzo wymowny wpis.

Czekałam na to całe swoje życie. I dziś jestem najszczęśliwsza pod słońcem. Tak! Będę mamą - napisała szczęśliwa Pacholarz. 

Pod postem posypały się gratulacje. Oprócz fanów, miłe słowa pisali także znajomi z branży. To nie jedyne ważne wydarzenie w ostatnim czasie. W minione Święta Bożego Narodzenia, wokalista oświadczył się ukochanej, a ona - oczywiście - powiedziała "tak". 

Te święta są inne, ale też i wyjątkowe! Wzruszenie w wielu wymiarach... Powiedziałam TAK - relacjonowała wówczas to ważne wydarzenie modelka na swoim profilu na Instagramie.

Kim są Gabriela Pacholarz i Tadeusz Seibert?

Gabriela Pacholarz brała udział w drugiej edycji programu "Top Model". Udało jej się dojść do szóstego odcinka. Pacholarz nie kontynuowała kariery modelki, postanowiła spełniać się w roli stylistki fryzur. W tym zawodzie pracuje do dzisiaj. Wzięła także udział w programie "Mistrzowskie cięcie", który emitowany jest na TVN Style. Tadeusz Seibert to finalista dziesiątej edycji programu "The Voice of Poland". Realizuje się jako wokalista, a także organizuje warsztaty wokalne. 

Przyszłym rodzicom, serdecznie gratulujemy!

Zobacz wideo: Tadeusz Seibert w piosence "Nie!obojętność"

>>> Zobacz także:

"Hotel Paradise 3". Czy związek Basi i Krystiana przetrwał? "Jestem zażenowana, ale uczę się też sama siebie"

Horoskop dzienny na piątek. Czeka nas dzień niesamowitych wiadomości i plotek

Magda Gessler dla zmarłego męża złamała przepisy. "Zrobiłam to w najbardziej prozaiczny sposób"

Co sądzisz o tym artykule?
61
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0