Horoskop

Horoskop dzienny na piątek. Czeka nas dzień niesamowitych wiadomości i plotek

NiCK/Getty Images

Horoskop

Horoskop dzienny na piątek. Czeka nas dzień niesamowitych wiadomości i plotek

NiCK/Getty Images

Co gwiazdy przewidują na piątek, 11 czerwca 2021 r.? Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. Astrolog Merkurja o tym, czego mogą się spodziewać Barany, Byki, Bliźnięta, Raki, Lwy, Panny, Wagi, Skorpiony, Koziorożce, Wodniki i Ryby.

Horoskop dzienny na piątek, 11 czerwca 2021 r. 

Dzień będzie obfitował w zaskakujące informacje, niesamowite wiadomości medialne oraz prowokował do plotek. Na niebie koniunkcja Słońca i Merkurego w znaku Bliźniąt, co zwiększy naszą ciekawość na wieści z życia innych ludzi oraz głód kontaktów towarzyskich. Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt, o godzinie 9:22 przejdzie do znaku Raka. Ognisty Mars opuszcza znak Raka i wkracza do znaku Lwa, co znacznie zasili znaki ogniste (Baran, Lew, Strzelec).

Horoskop dzienny - Baran

Twój patron Mars wkracza dzisiaj do trygonu ognia. To przywróci Ci siły i wiarę w swoje możliwości. Czekają na Ciebie wspaniałe informacje. Masz szansę z sukcesem wykazać się przed szerszym gronem osób. Zaimponujesz komuś bliskiemu.

Horoskop dzienny - Byk

Przejście Marsa do znaku Lwa uruchomi Twoje nerwice i lęki. Będziesz działać pod wpływem emocji. To czego się obawiasz, niekoniecznie musi się zrealizować, ale będziesz żył obawą, co osłabi Twoją kondycję fizyczną. Wieczorem koniecznie porozmawiaj z zaufaną osobą.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Koniunkcja Twojego patrona Merkurego i Słońca przyniesie jakąś wartościową propozycję. Masz możliwość ukończyć zaległy projekt, z powodzeniem zdać egzamin. Pokażesz się innym jako osoba kompetentna, rzetelna i odpowiedzialna. Staniesz w centrum uwagi.

Horoskop dzienny - Rak

W tym dniu powinieneś się przygotować na ważne zmiany w miejscu pracy bądź w szkole. Coś dzisiaj pójdzie zupełnie inaczej niż myślałeś, ktoś mocno Cię zaskoczy. Po południu poświęć czas na relaks psychiczny, poczytaj, zaparz ziółka.

Horoskop dzienny - Lew

Dzisiaj Słońce w koniunkcji z Merkurym zachęcą Cię do skupienia się na sobie i swoich potrzebach, co i tak przychodzi Ci z łatwością. Będziesz dogadzał sobie dobrym jedzeniem, miłymi zakupami i spotkaniami z sympatycznymi osobami. Mars, który po południu wkroczy do Twojego znaku sprawi, że zaczynający się weekend będzie wyjątkowy.

Horoskop dzienny - Panna

Trzeba będzie jasno przeciwstawić się komuś, kto Cię atakuje. Nie jesteś taka spolegliwa Panno, jak się innym wydaje i dasz sobie radę z tym natrętem. Jeśli trafi Ci się propozycja innej bądź dodatkowej pracy, przyjmij ją bez wahania. Dość wyzysku.

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiaj możesz wziąć na siebie więcej niż jesteś w stanie wykonać. Wszędzie będziesz spóźniona i na nic nie będzie starczać czasu. Napięcie, w szczególności rano, będzie duże. Na szczęście po południu i wieczorem rozpocznie się doskonały czas na atrakcyjne spotkania towarzyskie.

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie spóźnij się na spotkanie. Ktoś będzie próbował przypisać sobie Twoje zasługi. Czekają Cię wojenne klimaty i dość jawny spór o rację. Nieporozumienia popsują Ci humor w miejscu pracy bądź szkole, na szczęście wieczorem romantyczny klimat wynagrodzi Ci poranne nieprzyjemności.

Horoskop dzienny - Strzelec

Dzień niesie ze sobą miłe wydarzenia i sympatyczne wiadomości. Ktoś nareszcie doceni Twoje starania w miejscu pracy. Zapowiada się świetny okres, jeśli chodzi o sprawy sercowe. Wieczorem czeka Cię bardzo udane życie towarzyskie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Po raz kolejny układ planet testuje Twoją cierpliwość. Będziesz w ciągłym ruchu i pośpiechu, ktoś nie spełni obietnicy, a inna osoba nie dotrzyma terminów. Dzisiaj możesz liczyć tylko na siebie i swoje zasoby. Wieczorem odpuść imprezę, lepiej zostać w domu.

Horoskop dzienny - Wodnik

Ten dzień przygotował dla ciebie kilka niespodzianek w różnych sprawach. Informacje, które na Ciebie czekają, zaskoczą Cię i zmienisz zdanie na temat pewnej osoby. W godzinach popołudniowych poczujesz przypływ sił i zapragniesz intensywnie wyszumieć się fizycznie.

Horoskop dzienny - Ryby

W pracy ktoś nie będzie w humorze i ewidentnie będzie robił Ci na złość. Ktoś inny spróbuje wykazać, że nie radzisz sobie z tematem, dlatego już wcześniej uprzedź fakty, bądź przygotowana i koniecznie przed czasem. Wieczorem odetchniesz i spędzisz miłe godziny na łonie natury. 

Jak interpretować tygodniowy horoskop anielski?

Jak sama nazwa wskazuje, tygodniowy horoskop anielski skupia się na działaniu anioła stróża oraz innych aniołów, które chronią nas każdego dnia. Według twórców horoskopu, każda osoba na świecie posiada swojego anioła, który strzeże jej, wskazuje właściwą drogę oraz, co najważniejsze, nigdy jej nie opuszcza. Tygodniowy horoskop anielski jest najczęściej spotykaną odmianą, choć znajdziemy również wersję na jeden, konkretny dzień lub cały miesiąc. W niektórych poznać możemy dokładne imię anioła, który obecnie nad nami czuwa.

Zobacz także:

Panowie uchodzą za wiecznych "Piotrusiów Panów", a panie za trzpiotki. Jaka jest prawda o Bliźniętach?

Olga Kalicka wyznała nam, że podcina włosy w pełnię księżyca. "Zrobiłam to trzeci raz"

Bliźniak nie umie być cicho, Koziorożec okazać ciepła. Co z innymi znakami zodiaku?

Obejrzyj również: Znaki zodiaku a nałogi

Dzień Dobry TVN/x-news

Co sądzisz o tym artykule?
67
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0