Gwiazdy

Dramat wokalistki Girls Aloud. "Walczę, jak tylko mogę"

Gwiazdy

Dramat wokalistki Girls Aloud. "Walczę, jak tylko mogę"

Sarah Harding, wokalistka popularnego brytyjskiego zespołu Girls Aloud przekazała fanom smutną wiadomość. Kilka tygodni temu u 38-letniej artystki zdiagnozowano nowotwór piersi z przerzutami. Gwiazdę w ciężkich chwilach wspiera rodzina i znajomi.

Wokalistka przyznała się do choroby

Tuż przed końcem sierpnia Sarah Harding opublikowała na Instagramie szokujący post. Wokalistka publicznie przyznała, że długo nie udzielała się w sieci, lecz przyszedł czas, aby wreszcie przyznać, co było tego powodem. W poruszający sposób artystka zaczęła opisywać swoją sytuację.

Mam nadzieję, że wszyscy czujecie się dobrze i bezpiecznie w tych niepewnych czasach. Długo tutaj nic nie pisała. Dziękuję wszystkim, którzy kontaktowali się ze mną, żeby sprawdzić, co u mnie. To wiele znaczy. Teraz nadszedł czas, aby podzielić się tym, co się dzieje

 - napisała Sarah Harding na Instagramie.

Wokalistka zdradziła, że początek roku nie był dla niej przychylny. To właśnie wtedy lekarze postawili pierwszą diagnozę – rak piersi. Mimo podjętych prób leczenie, wyniki, które odebrała kilka tygodni temu Sarah, nie były pozytywne. Rak zaatakował inne części ciała. Artystka zawzięcie walczy o swoje zdrowie.

Nie ma łatwego sposobu, aby to powiedzieć i właściwie to nie wydaje się nawet prawdziwe, ale to zrobię. Na początku tego roku zdiagnozowano u mnie raka piersi, a kilka tygodni temu otrzymałam druzgocącą wiadomość, że rak rozprzestrzenił się na inne części mojego ciała. Obecnie przechodzę cotygodniowe sesje chemioterapii i walczę tak mocno, jak tylko potrafię

 - dodała Sarah Harding.


Bliscy wspierają artystkę

Sarah Harding mimo nieprzychylnej diagnozy nie poddaje się i walczy. Wokalistka w każdej chwili może liczyć na wsparcie rodziny, bliskich przyjaciół oraz lekarzy. Po opublikowaniu smutnej informacji słowa otuchy dodały artystce także koleżanki z zespołu.

Kocham cię! Zawsze potrafiłeś dokonać cudów, kiedy było to potrzebne! Jestem tu na zawsze i zawsze będę

- skomentowała Nadine Coyle.

Girls Aloud to najsłynniejszy girlsband wszech czasów. Zespół rozpoczął działalność w 2002 roku, a twórczość wokalistek plasowała się na szczytach list przebojów. W skład grupy wchodziły: Nicola Roberts, Cheryl Cole, Kimberly Walsh, Nadine Coyle i Sarah Harding.

Zobacz także:

Basia Kurdej-Szatan bawi się z przyjaciółkami na baby shower. "Było pięknie i magicznie"

Katy Perry urodziła. Orlando Bloom pokazał zdjęcie córeczki i zdradził jej imiona

Czy maseczki w szkołach będą obowiązkowe? Minister Piontkowski wyjaśnia 

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.


Co sądzisz o tym artykule?
72
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0