Gwiazdy

Dorota Szelągowska świętuje okrągłe urodziny. Do sieci wrzuciła zdjęcie, na którym wygląda jak pewna znana osoba

Dorota Szelągowska

x-news

Gwiazdy

Dorota Szelągowska świętuje okrągłe urodziny. Do sieci wrzuciła zdjęcie, na którym wygląda jak pewna znana osoba

Dorota Szelągowska

x-news

"Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień" – śpiewał Andrzej Rosiewicz. Nie wiemy, czy faktycznie jak jeden dzień, ale jesteśmy pewni, że przez ten czas zrobiła wiele fantastycznych rzeczy. Z okazji urodzin Doroty Szelągowskiej przypominamy, jak zaczynała swoją karierę.

Dorota Szelągowska kończy 40 lat

Pracę w telewizji rozpoczęła w 1998. 19-letnia wówczas Dorota była prowadzącą programu młodzieżowego. Z czasem pojawiały się kolejne produkcje. Jesienią 2014 roku premierę miał jej program „Dorota Was urządzi”. Przez kolejne lata w swoich programach pokazywała najpiękniejsze przestrzenie, doradzała jak samemu przeprowadzić remont i zarażała widzów swoją największą pasją, jaką są właśnie wnętrza i ich projektowanie.

 Tej jesieni Dorota Szelągowska ma wyjątkowe powody do świętowania. Jej nowy program "Totalne remonty Szelągowskiej" już na początku października będzie miał swoja premierę, a 26 września projektantka wnętrz kończy 40 lat. Dorocie Szelągowskiej z okazji urodzin życzymy, żeby spełniły się jej wszystkie życzenia, a pasja i radość z życia nigdy nie ustały.  

Wyświetl ten post na Instagramie.

Od dziś porzucam czesanie. #mamotoja

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Dorota Szelągowska o początkach kariery

Agata Młynarska podczas wywiadu z cyklu "#agatasiękręci w Stylach" zapytała Dorotę Szelągowską o początki pracy w telewizji. Jak projektantka wnętrz wspomina swoją przygodę? Córka Katarzyny Grocholi przyznała, że do telewizji trafiła zupełnym przypadkiem za namową znajomych, którzy tuż po imprezie osiemnastkowej zaciągnęli ją na casting do młodzieżowego programu.

Znajomi zaciągnęli mnie siłą do kolejki WKD. O siódmej po imprezie. Możesz sobie wyobrazić, ale też inaczej się ma kaca w tym wieku. To jest taka rzecz, która się zmienia. Oni wszyscy zapisali się ze mną na ten casting, żebym ja tylko na niego poszła

- powiedziała.

Doświadczenia zdobyte na planie pomogły nastolatce w podjęciu decyzji o studiach dziennikarskich. Dorota nigdy się nie spodziewała, że w telewizji zagości na dłużej. Tym bardziej szczęśliwa była, kiedy otrzymała możliwość realizowania swojej pasji, jaką jest projektowanie wnętrz.

Tak to życie mi się układa, że nie zawsze tymi ścieżkami, którymi myślę, że do tego dojdę i nie zawsze w tym momencie, w którym chcę, ale ostatecznie osiągam, to co chcę. Mam poczucie, że coś mnie przez to życie prowadzi. I każda rzecz, która się w nim wydarzyła, czy to pozytywna, czy negatywna, doprowadziła mnie do jakiegoś miejsca. I każde to miejsce było strasznie ważne

– powiedziała.

Zobaczcie rozmowę z Dorotą Szelągowską o jej nowym programie:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Z Lublina do światowej sławy. Anna-Maria Sieklucka: "Skoczyła mi rozpoznawalność, ale we mnie nie zmieniło się nic" 

Martyna Wojciechowska świętuje pierwszą rocznicę powstania swojej fundacji: "Nie mogę zawieść kobiet, którymi się opiekuję"

Rafał Collins o pracy z Tomkiem Komendą. "Jest bardzo ambitny, bardzo mu zależy"

Co sądzisz o tym artykule?
81
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
27.09.2020
Janusz
Lubię Ją bo wywarła na mnie pozytywne wrażenie