Gwiazdy

Czy trudno być starszą siostrą? Siostry Bohosiewicz zdradzają sekret udanej relacji w rodzeństwie

Gwiazdy

Czy trudno być starszą siostrą? Siostry Bohosiewicz zdradzają sekret udanej relacji w rodzeństwie

Czy trudno być starsza siostrą? Jaki jest sekret udanej relacji między siostrami? U nas na kanapie dwie siostry – przyjaciółki - Sonia i Maja Bohosiewicz opowiedziały w studiu Dzień Dobry TVN, jak jest w ich przypadku. 

Zobacz też: Połączyły je... dzieci! Małgosia Socha szczerze o przyjaźni z Natalią Kukulską


Przyjaźń w rodzeństwie mimo dużej różnicy wieku

Maja i Sonia Bohosiewicz, znane aktorskie rodzeństwo, pochodzi z Żor na Śląsku. Siostry mają ormiańskie korzenie. Sonia (ur. 1975) jest starsza od Mai (ur. 1990) o 15 lat. Czy taka różnica wieku pozwoliła im mimo wszystko zbudować przyjaźń?

Zobacz też:  Igor Herbut zostanie ojcem! >>> 

My przyjaźnimy się od zawsze. Mam wrażenie, że to wymagało naprawdę dużo pracy i empatii Sonii - powiedziała Maja Bohosiewicz
Jak Maja się urodziła, ja miałam piętnaście lat. Byłam już dorosłą pannicę. Ja bardzo się cieszyłam, że urodziła mi się siostra. Jak Maja miała roczek, dwa, trzy (...) dopiero potem zaczęła się komunikacja. A ja wtedy wyjechałam na studia - powiedziała Sonia Bohosiewicz.

W wieku szesnastu lat, Maja przeprowadziła się do Sonii do Krakowa. Wtedy ich siostrzana relacja nabrała jeszcze głębszego wymiaru.

Konflikty w rodzeństwie

Czy między siostrami Bohosiewicz dochodziło kiedykolwiek do kłótni? 

Nigdy w życiu się nie pokłóciłyśmy! Mamy wobec siebie ogromną ostrożność i delikatność (...) Staramy się podchodzić do tej relacji na paluszkach (...) zakładamy, że żadna z nas nie chciałaby zrobić nam czegoś złego - powiedziały siostry.

Kluczem jest to, żeby pamiętać za każdym razem, że siostry chcą dla siebie jak najlepiej. Krytyka do jednej z sióstr jest tak naprawdę wyrazem miłości.


Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
53
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0