Gwiazdy

Conchita Wurst już tak nie wygląda. Zobacz, jak się zmieniła

Conchita Wurst fot. x-news

Gwiazdy

Conchita Wurst już tak nie wygląda. Zobacz, jak się zmieniła

Conchita Wurst fot. x-news

Długie włosy, intensywny makijaż oraz krótko przystrzyżona broda to znaki charakterystyczne Conchity Wurst. Kryjący się pod pseudonimem Thomas Neuwirth przeszedł metamorfozę i na koncercie w Krakowie zaprezentował nowy wizerunek. Fani nie kryją zdziwienia.

Conchita Wurst to austriacka drag queen, która z piosenką "Rise Like a Phoenix" wygrała konkurs Eurowizji w 2014 roku. Wokół wizerunku artysty zrodziło się wiele kontrowersji, szeroko komentowanych przez media na całym świecie. W pewnym momencie każdy wiedział jak wygląda Conchita. 

Zamiast Conchity - Wurst

Conchita Wurst już nie jest Conchitą.  W ramach nowego projektu muzycznego Thomas Neuwirth zadebiutował w kompletnie innej odsłonie. Artysta zrezygnował z długich włosów na rzecz krótkiego cięcia, a sukienki oraz szpilki zamienił na luźne spodnie i trampki. Występem w Krakowie rozpoczął trasę koncertową promującą nowy album. 

Nowa ścieżka kariery

Zmiana wizerunku jest ściśle związana z zmianą brzmienia. Album "Truth Over Magnitude" wydany został pod skróconą wersją dotychczasowego pseudonimu, teraz Thomas występuje jako WURST.

 WURST ceni autentyczność ponad wszystko inne i podąża swoimi ścieżkami bez kompromisów

- dowiadujemy się ze strony internetowej artysty. 

W udzielonym jakiś czas temu wywiadzie Conchita Wurst opowiadała o swoim wizerunku oraz zmaganiach z opinią publiczną. Zobacz nagranie z rozmowy: 

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
99
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0