Gwiazdy

Cooper i Shayk na tej samej imprezie pierwszy raz od rozstania. "Patrzyli na siebie z dużą czułością"

Gwiazdy

Cooper i Shayk na tej samej imprezie pierwszy raz od rozstania. "Patrzyli na siebie z dużą czułością"

Bradley Cooper i Irina Shayk pojawili się na after party zorganizowanym przez magazyn Vogue. To pierwsza ich wspólna impreza od czasu rozstania. Byli partnerzy zapozwali nawet do zdjęcia.

Związek Iriny Shayk i Bradleya Coopera komentowały media na całym świecie. Para wyglądała na bardzo szczęśliwą i trzy lata temu doczekała się narodzin córeczki Lei. Szokiem była wiadomość, że modelka i aktor postanowili się rozstać. Spekulowano, że powodem miał być romans Bradleya Coopera z Lady Gagą, z którą zagrał w filmie "Narodziny gwiazdy". Wiadomości te podsycali sami artyści, którzy podczas promocji produkcji wydawali się być w zażyłych relacjach.

Po rozstaniu byli partnerzy nie zamierzali publicznie prać swoich brudów i skupili się na wspólnym wychowywaniu dziecka.

Spotkanie Iriny Shayk i Bradleya Coopera na after party

Okazuje się, że Bradley Cooper i Irina Shayk nie zamierzają się również unikać. Dowiedli tego, kiedy po niedzielnej gali wręczenia brytyjskich nagród filmowych BAFTA 2020 pojawili się na tej samej imprezie.

Świadkowie mówią, że patrzyli na siebie z dużą czułością i zamienili parę słów.

- powiedziała Agnieszka Jastrzębska.

Bradley Cooper i Irina Shayk - wspólne zdjęcie

Modelka i aktor zapozwali nawet razem do zdjęcia, które pojawiło się na Instagramie organizatora przyjęcia, brytyjskiego Vogue. Oboje nie zdecydował się jednak wrzucić fotografii na swoje profile w mediach społecznościowych.


Warto przy tej okazji dodać, że tamtego wieczoru rosyjska modelka przyciągała wzrok prześwitującą sukienką, ukazującą jej nienaganną figurę.

Pięknie by było, gdyby do siebie wrócili

- powiedziała na koniec nasza dziennikarka. Też jesteście tego samego zdania?

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

>>> Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
82
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0