Newsy

Białystok. Amelka i jej mama odnalezione! 

Newsy

Białystok. Amelka i jej mama odnalezione! 

Trzyletnia Amelka razem ze swoją dwudziestopięcioletnią mamą zostały porwane w Białymstoku. Do porwania doszło przy ulicy Hallera. Kobieta, jej córka Amelia i babcia spacerowały po osiedlu. Nagle matka i dziewczynka zostały siłą wciągnięte do ciemnego citroena. Auto zostało odnalezione ok. godz. 13 przy ulicy Cedrowej. Było puste. Kobieta i jej córka na szczęście zostały już odnalezione, porywacze wywieźli je poza Białystok.

Zobacz też: Siostrzana miłość odnaleziona po wielu latach


Porwanie matki z córką w Białymstoku

Pani Natalia (25l.) i jej córka Amelka (3l.) zostały porwane w Białymstoku około godziny 10 przy ulicy Hallera, kiedy razem spacerowały po osiedlu. Matka i dziewczynka zostały siłą wciągnięte do ciemnego Citroena Grand C4 Picasso, którego początek tablic rejestracyjnych to BL (auto zarejestrowano w Łomży). Auto zostało odnalezione około godziny 13 przy ulicy Cedrowej, w środku nie było nikogo.

Samochód został wypożyczony na nazwisko ojca dziewczynki. Z nieoficjalnych informacji wynika, że to właśnie on może stać za porwaniem.

Według najnowszych informacji porywacze wraz z uprowadzonymi poruszali się białym Hyundaiem. 

Na samym początku policja podawała, że mężczyzna podejrzewany o porwanie żony i córki, jest obywatelem Niemiec. Informacje te zostały zdementowane, wiadomo że jest Polakiem.


Zobacz film: Porwanie dla okupu, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
8
1
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0