Styl Życia

Balcony Stories - pokaż, co się dzieje na twoim balkonie i zostań gwiazdą telewizyjną

Styl Życia

Balcony Stories - pokaż, co się dzieje na twoim balkonie i zostań gwiazdą telewizyjną

Od początku trwania izolacji zachęcamy Was do dzielenia się pomysłami na spędzanie tego trudnego czasu. Codziennie emitujemy nadesłane przez widzów filmy i jesteśmy pod wrażeniem kreatywności autorów. Ale hasło #zostańwdomu obowiązuje nie tylko w Polsce, historie izolacji to już sprawa międzynarodowa. Dowodem na to jest program Balcony Stories, o którym opowiadała nam Nina Cieślińska, czyli Lady Nina - prezenterka MTV.

Balcony Stories

Balcony Stories to międzynarodowa akcja społeczna Comedy Central. Projekt przedstawia emocje i sytuacje związane z izolacją spędzaną w domu. To dawka dobrego humoru, którym sami siebie zarażamy. 

Akcja zachęca do tego, by w tych trudnych czasach nie tracić optymizmu i dbać zarówno o siebie, jak i swoich bliskich oraz pielęgnować relacje, nawet, jeśli są one na odległość.

Składa się z krótkich klipów, bardzo optymistycznych, które powstają podczas samoizolacji (...). Która z jednej strony jest już męcząca, ale wyzwala w nas pokłady kreatywności, co widać na filmikach przysyłanych z całego świata

- mówi Lady Nina, która jest jedną z osób zaangażowaną w projekt z ramienia Polski. 

Program pokazuje, że wszyscy jesteśmy tacy sami - niezależnie od tego, gdzie mieszkamy. 

Wszyscy tęsknimy za ludźmi, swoimi pasjami, sportem. Świetnie te filmiki obrazują, co robią ludzie na całym świecie. Rozwiązaniem na niepopadanie w rutynę jest niekonwencjonalne podejście do czynności życia codziennego

- podkreśla Nina Cieślińska w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Balcony Stories - jak dołączyć do projektu

Aby stać się częścią tej akcji, wystarczy wysłać swój filmik za pośrednictwem strony BALCONYSTORIES.TV. Wtedy ma się szansę, by pojawić się ze swoją historią w ponad 120 krajach.

Balcony Stories - gdzie oglądać 

Program można oglądać od poniedziałku do piątku, codziennie po cztery odcinki, na kanale Comedy Central. Najlepsze treści z tygodnia są emitowane w każdą sobotę w specjalnej, rozszerzonej edycji.  

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
63
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0