Gwiazdy

Anna Nowak-Ibisz na fotografii z Vincentem. "Łatwiej wielbłądziemu przez ucho igielne, niżlii matce z synem na zdjęciu za jego zgodą"

Anna Nowak-Ibisz

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Anna Nowak-Ibisz na fotografii z Vincentem. "Łatwiej wielbłądziemu przez ucho igielne, niżlii matce z synem na zdjęciu za jego zgodą"

Anna Nowak-Ibisz

Bartosz Krupa/East News

Anna Nowak-Ibisz oddaje się wakacyjnemu wypoczynkowi nad polskim morzem, a pamiątkową relacją dzieli się na instagramowym profilu. Ostatnio prezenterka pochwaliła się nawet wspólną fotografią z synem Vincentem. Takie zdjęcia należą jednak do rzadkości. 

Anna Nowak-Ibisz na fotografii z synem

Polskie morze jest jednym z chętniej wybieranych przez rodaków miejsc na wakacyjny wypoczynek. Udali tam już m.in. Anna Wendzikowska, Katarzyna Glinka, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska czy Agnieszka Kaczorowska-Pela z rodziną. 

Nad Bałtykiem baterie ładuje też Anna Nowak-Ibisz z synem. Vincent zapozował z mamą do zdjęcia, choć - jak sama przyznaje - wcale nie było łatwo.

Nie wiem jak często Wam udaje się uzyskać pozwolenie na wykorzystanie wizerunku własnego dziecka, ale jeśli jest to nastolatek, to chyba nie muszę mówić, że łatwiej wielbłądziemu przez ucho igielne, niżlii matce z synem na zdjęciu za jego zgodą ? ehh... a jeszcze tak niedawno ♥️???

- napisała

Anna Nowak Ibisz wiele razy pojawiła się w Dzień Dobry TVN z podpowiedziami gadżetów, które mogą ułatwić codzienne funkcjonowanie. Przypominamy niektóre jej podpowiedzi. 

Źródło: Dzień Dobry TVN

Najmłodsza córka Joanny Koroniewskiej

Jednak nie tylko rodzice nastolatków mają problem ze zrobieniem pamiątkowej fotografii z latoroślą. Narzekała na to ostatnio Joanna Koroniewska. Razem ze swoim mężem Maćkiem Dowborem i dwiema córeczkami spędza wakacje nad Bałtykiem. Okazało się jednak, że jej najmłodsza pociecha, tak jak i jej tata, nie lubi pozować przed obiektywem i stosuje uniki. Na zdjęciach więc próżno uświadczyć widoku buzi dziewczynki.

Przywiozę DUUUŻOO zdjęć młodszej latorośli tyłem

- oznajmiła aktorka.

Poprosiła nawet internautów o porady na przykucie uwagi córki. Wtedy bowiem udałoby się w końcu uwiecznić jej twarz. Część z propozycji była już jednak znana Joannie Koroniewskiej. Niektóre ze wskazówek zamierza jednak wcielić w życie.

Zobacz także:

Anna Mucha broni 100-letniego mostu przed wysadzeniem i apeluje do Toma Cruise'a: "Tom, it is impossible!"

Charlize Theron przyznała, że jest w związku. Jej wybór Was zaskoczy

Sam Smith i Burna Boy połączyli siły. Oto utwór "My Oasis"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Co sądzisz o tym artykule?
62
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0