Dzień Dobry Extra

Andrzeja Polana "Plan na dzień dobry"

Dzień Dobry Extra

Andrzeja Polana "Plan na dzień dobry"

Jak dobrze zacząć dzień i jak nie stracić dobrego humoru przez jego resztę? Dziś swoimi sekretami podzielił się z nami Andrzej Polan - mistrz kuchni, który co tydzień w Dzień Dobry TVN wyczarowuje rozmaite smakołyki.

Dzień Dobry TVN wie, jak ważne jest, by dobrze zacząć dzień. Dlatego staramy się, by nasi widzowie  i oraz odbiorcy internetowi mieli jak najmilsze poranki. Pomagają nam w tym pełni humoru prowadzący i eksperci różnych dziedzin, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomysłami.

"Plan na dzień dobry" to krótki cykl, w którym znani i lubiani z DDTVN opowiedzą o tym, jak najprzyjemniej spędzić poranek.

Jako pierwszy swój "plan na dzień dobry" pokazał Bartek Jędrzejak, który codziennie w Dzień Dobry TVN przywołuje dobrą pogodę i pogodny nastrój.

Teraz przyszedł czas na Andrzeja Polana. Mistrz od robienia pysznych pączków, pieczenia genialnego ciasta drożdżowego, a także najlepszych na świecie kotletów mielonych, pokazał widzom Dzień Dobry TVN, jak wygląda początek jego każdego dnia. Jesteście ciekawi? Zobaczcie koniecznie materiał wideo!


A na koniec, pamiętajcie: wszystko zaczyna się od Dzień Dobry!


Zobacz też:  

Co sądzisz o tym artykule?
7
0
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0