Nasze akcje

Zrób komuś dobry dzień! Czekamy na zgłoszenia od widzów

Nasze akcje

Zrób komuś dobry dzień! Czekamy na zgłoszenia od widzów

Jeśli chcesz, by Filip Chajzer zrobił miłą niespodziankę bliskiej Ci osobie, zgłoś się do nas! Pod hasłem "Zrób komuś dobry dzień" przez sześć kolejnych poniedziałków będziemy w Dzień Dobry TVN spełniać marzenia osób wskazanych przez naszych widzów!

Jeśli bliska Ci osoba jest wielkim fanem Szpaka, to postaramy się namówić wokalistę na prywatny koncert w jej domu. A może pomożemy komuś zakochanemu zorganizować wspaniałe zaręczyny? Wszystko zależy od fantazji i pomysłów osób zgłaszających się do akcji "Zrób komuś dobry dzień"!

Jak się zgłosić?

Żeby zgłosić się do akcji "Zrób komuś dobry dzień" wystarczy wysłać maila na adres ddtvn@tvn.pl

Ze zgłoszeń od widzów wybierzemy sześć osób wskazanych przez ich bliskich, przyjaciół czy sąsiadów jako tych, którym zrobimy na antenie niespodziankę. Niespodzianka ma być czymś co jest związane z zainteresowaniami, pasją danej osoby, spełnieniem jej marzenia, lub po prostu czymś, co sprawi jej ogromną przyjemność. 

Jeśli zgłoszona osoba jest fanem kulinarnych programów, to z Filipem Chajzerem wyślemy do niej fatastycznego kucharza, na przykład Cristinę Catese, żeby w kuchni widza upichcić wspaniałe śniadanie. Jeśli ktoś uwielbia Qczaja to z Filipem przyjedzie Qczaj, zbiorą po drodze grupę sąsiadów i wszyscy razem poćwiczą! Liczymy na dużo dobrej zabawy i pozytywnej energii, która udzieli się wszystkim!

Kiedy będzie miała miejsce akcja "Zrób komuś dobry dzień"?

Przez sześć kolejnych poniedziałków od 18 lutego do 25 marca 2019 będziemy odwiedzać wybrane przez redakcję osoby i spełniać ich marzenia.

Na zgłoszenia czekamy od dziś!

>>>Zobacz też:Co sądzisz o tym artykule?
74
2
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
30.01.2019
Klos
Zgłoszenie wysłane ! Czekam z ogromną nadzieją ! <3
:-D