Gwiazdy

Andrzej Supron stresuje się maturą syna. „Mam świadomość, że to jest najważniejszy moment w jego życiu”

Gwiazdy

Andrzej Supron stresuje się maturą syna. „Mam świadomość, że to jest najważniejszy moment w jego życiu”

Już w poniedziałek 8 czerwca młodzież zasiądzie do matury z języka polskiego. Ostatni czas nie był jednak łatwy dla maturzystów niepewnych losów swojego egzaminu. W ich gronie był m.in. syn Adrzeja Suprona - Paweł, który z ojcem opowiedział u nas o emocjach przed nadchodzącymi dniami. 

Paweł Supron podchodzi do matury

Ostatnie miesiące były wymagające dla maturzystów, którzy nie wiedzieli, jak będzie wyglądała sytuacja z ich egzaminami. Termin egzaminów został ostatecznie przeniesiony z maja na kolejny miesiąc, a już w najbliższy poniedziałek młodzież będzie mogła sprawdzić pisemnie swoją wiedzę z języka polskiego. O swoich przygotowaniach do matury opowiedział podchodzący do niej w tym roku Paweł Supron.

Na pewno było ciężej uprawiać naukę z powodu tej kwarantanny, ponieważ jednak będąc w szkole, siada się w ławce i nie ma nic innego poza słuchaniem nauczyciela, więc łatwiej się skupić. W domu jest bardzo dużo takich rzeczy, które bardzo szybko rozpraszają

- przyznał w studiu Dzień Dobry TVN.

Nasz gość będzie zdawał podstawę, czyli język polski, matematykę i język angielski, do którego podchodzi również na poziomie rozszerzonym. Pierwotnie myślał również o rozszerzonej biologii, jednak zrezygnował z tego pomysłu.

Nie ukrywał też, że tak jak wielu jego kolegów miał cichą nadzieję, że w tym roku jednak nie będzie matur, co zaważyło na ich podejściu do samej nauki.

Andrzej Supron o maturze syna

W studiu programu Pawłowi towarzyszył jego ojciec Andrzej Supron. Zapaśnik nie ukrywa, że denerwuje się nadchodzącymi egzaminami syna.

Chyba bardziej niż on sam

- oznajmił.

Przyznał, że nerwowa atmosfera przedmaturalna udziela się wszystkim domownikom. Dlatego też w ostatnich dniach rodzina starała się schodzić Pawłowi z drogi, by on sam mógł jak najlepiej przygotować się to nadchodzącego zadania.

Mam świadomość, że to jest najważniejszy moment w jego życiu

- dodał.

Andrzej Supron zdradził również, że choć skrycie marzy o tym, by Paweł poszedł w jego  ślady i zajął się sportem, to jednak nie naciska na to i zostawia mu wolny wybór.

Zobacz także:

Andrzej Strzelecki walczy z chorobą nowotworową. Ruszyła zbiórka na kosztowne leczenie aktora

Natalia Szroeder w pracy z Kubą Wojewódzkim. Co z tego wyniknie?

Nieznana oaza Agnieszki Grochowskiej. "To jest miejsce, w którym się zakochaliśmy"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
84
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0