Gwiazdy

Adam Fidusiewicz z okazji 36. urodzin pokazał zabawne zdjęcie z dzieciństwa. "Jak było, tak jest"

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy

Adam Fidusiewicz z okazji 36. urodzin pokazał zabawne zdjęcie z dzieciństwa. "Jak było, tak jest"

Kamil Piklikiewicz/East News

Adam Fidusiewicz, doskonale znany widzom na "Na Wspólnej" jako Maks Brzozowski, świętuje 36. urodziny. Z tej okazji opublikował na instagramowym profilu zdjęcie z dzieciństwa. Zdradził też, że wciąż ma słabość do jednej rzeczy z najmłodszych lat.

Adam Fidusiewicz 36. urodziny

36. urodziny skłoniły Adama Fidusiewicza, by powrócić wspomnieniami do młodzieńczych lat, którymi następnie postanowił podzielić się z internautami. Opublikował bowiem w mediach społecznościowych zdjęcie z tamtego czasu. Zostało ono wykonane w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki.

Na fotografii widzimy małego blond chłopca w czapce z daszkiem, który z zainteresowaniem ogląda słoik. Nie zwraca uwagi na rozsypany proszek czy publikę za sobą. Jak sam przyznał w opisie - do dzisiaj nie pogardzi słoikami. Czyżby miał na myśli te z niedzielnym obiadem od mamy? 

Mam zaszczyt być dziś starszy, niż na tym zdjęciu. Na fotografii widać moją słabość do słoików. A także brak zainteresowania białym proszkiem. Jak było, tak jest - napisał. 

Pod postem nie zabrakło życzeń od koleżanek i kolegów po fachu.

Adam Fidusiewicz - kariera aktorska  

Przypomnijmy, że aktor szerszej publiczności dał się poznać w 2000 roku jako Staś Tarkowski w filmie "W pustyni i w puszczy". Trzy lata później dostał rolę Maksa Brzozowskiego w serialu "Na Wspólnej". Od tamtej pory widzowie TVN-u mogą podziwiać, jak aktor dojrzewa na planie wraz z wiekiem. Zaczynał bowiem jako 18-letni Maks, a dziś jest już dojrzałym 36-letniem artystą. 

Oprócz swojej działalności zawodowej aktor znany jest ze sporego dystansu do siebie. Słowa te potwierdza nie tylko urodzinowy post Fidusiewicza. Wystarczy popatrzeć na pozostałe jego zdjęcia publikowane na Instagramie:

Zobacz też:

Izabela Janachowska relaksuje się na wakacjach w Dubaju. Fanka: "Podoba mi się naturalność tych zdjęć"

Cliff Richard, Rod Stewart i Jon Bon Jovi - kim są żony muzyków? Jeden z nich poznał ukochaną w szkole średniej

Kultowy film "Pan i Pani Smith" wraca w formie serialu. Kto zagra główne role?

Zobacz wideo: Adam Fidusiewicz zdradza aktorskie sekrety, genezę swojego instagramowego opisu… i nie tylko

Co sądzisz o tym artykule?
50
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
01.03.2021
Dagmara
Mój mąż też obchodził niedawno 36-te urodziny z okazji, których dostał ode mnie roombe. O dziwo nawet się ucieszył. Teraz jak widzi, że na podłogach są jakieś paprochy od razu ją uruchamia.