Materiał promocyjny

Pożywne śniadanie idealne na plażę. Co zasmakuje najmłodszym?

Sokołów
Smakowity sposób na dodanie sobie sił po treningu
Źródło: Dzień Dobry TVN
Wakacyjne szaleństwo na plaży wymaga odpowiedniego śniadania, które przygotuje nasze pociechy do letnich aktywności. Piotr Wojtasik spotkał się z szefem kuchni Sebastianem Olmą, który opowiedział o najlepszych pomysłach na proste i pożywne śniadanie dla najmłodszych. Co sprawdzi się na plaży?

Pożywne śniadanie na wakacje

Ruch na świeżym powietrzu wymaga odpowiedniego zapasu energii, dlatego tak istotne jest, by rodzice zapewnili dzieciom pożywny posiłek na początek wakacyjnego dnia. Użyte w nim produkty powinny być najwyższej jakości i pozbawione konserwantów.

- Mini paróweczki, które są z mięsa drobiowego 90 procent. Bardzo istotne, by to mięso było najbardziej wartościowe. [...] Mamy frittatę, przygotowałem zwykłe naleśniki, poza tym mamy szyneczkę drobiową, paróweczkę również. [...] Poza naleśnikiem mamy gofry, szyneczkę, warzywa świeże. […] Paróweczki przygotowaliśmy w naleśniku z kremem – tłumaczył Sebastian Olma.

Produkty najwyższej jakości

Sebastian Olma w rozmowie z Piotrkiem Wojtasikiem przekonywał, że śniadania dla najmłodszych wcale nie muszą być wymyślne. Najważniejsze jednak, by pozostały wartościowe i pełne warzyw. Według eksperta warto przygotować dania, które w łatwy sposób zabierzemy ze sobą na plażę – parówki, słone gofry czy naleśniki z nadzieniem. Sebastian Olma zaproponował m.in. paróweczki Sokoliki drobiowe z cielęciną, które sprawdzą się jako doskonały dodatek do śniadania.

Gdy decydujemy się na użycie mięsnych produktów, musimy pamiętać, by były zrobione z najwyższej jakości składników oraz pozbawione ulepszaczy smaku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

Materiał promocyjny
podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości