Niefortunnie dobrała strój do ćwiczeń. Teraz przestrzega inne kobiety

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Źródło:
papilot.pl, tiktok.com
Kobieta w siłowni z ciężarkiem w dłoni

Treningi w siłowni wymagają nie tylko motywacji i samozaparcia, ale także odpowiedniego stroju. Przekonała się o tym użytkowniczka TikToka, która wybrała się do sportowego klubu w prześwitujących legginsach. Modowa wpadka nie wyszłaby na jaw, gdyby nie krótkie nagranie, przygotowane na potrzeby publikacji w sieci.

TikTokerka zaliczyła modową wpadkę w siłowni

Z nadejściem nowego roku wiele kobiet postanawia przestawić się na aktywny tryb życia. W tym gronie znalazła się również Kendell Lopez. Użytkowniczka TikToka kupiła karnet do klubu sportowego i zaopatrzyła się w nowy strój do ćwiczeń. Co więcej, obiecała sobie, że będzie relacjonować swoje treningi w sieci.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Niestety pierwsza wizyta w siłowni nie przysporzyła Kendell powodów do dumy. Kobieta z godną podziwu zaciętością wykonała trening dolnych partii ciała i nagrała wszystko za pomocą telefonu. Nie zorientowała się jednak, że w trakcie ćwiczeń jej ciało mogło przyciągać wzrok zebranych na sali osób. TikTokerka miała na sobie prześwitujące legginsy i dopiero po obejrzeniu nagrania zdała sobie sprawę, że niefortunnie dobrała strój.

TikTokerka źle dobrała strój do ćwiczeń. Co na to internauci?

Ostatecznie Kendell Lopez postanowiła umieścić filmik z siłowni w sieci. Wszystko po to, by przestrzec inne kobiety przed podobnymi błędami. Pod nagraniem pojawiły się setki komentarzy.

- "Najlepiej postawić na wzorzyste modele. To gwarancja bezpieczeństwa", "Gdybym odkryła coś takiego w trakcie treningu, natychmiast skierowałabym się w stronę wyjścia", "Poszłam do siłowni w podobnych legginsach. Na szczęście zwrócono mi na to uwagę" - pisali użytkownicy TikToka.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło: papilot.pl, tiktok.com

Źródło zdjęcia głównego: Watchara Piriyaputtanapun/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości