trening na siłowni

    trening na siłowni

    Widzowie programu "Agent- Gwiazdy" oraz internauci zwrócili uwagę na wysportowaną sylwetkę Tomasza Ciachorowskiego. Z aktorem na siłowni spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Co dają mu treningi na siłowni? I czy wiedzieliście, że Tomasz poza szkołą aktorką, ukończył również Politechnikę Gdańską? Jaki jest jego drugi wyuczony zawód?

    Coraz większą popularność zyskuje trening siłowy dla dzieci. Czy dziecko na siłowni to dobry i odpowiedzialny pomysł? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy trenera Piotra Maruszewskieg, według którego trening siłowy dziecka poprawia wydajność i wpływa na przyrost siły. Jest też bazą dla innych dyscyplin. W jakim wieku dziecko może rozpocząć trening z ciężarami i z jakim obciążeniem może ćwiczyć?

    Michał Szpak przygotowuje się do koncertów i Eurowizji na... siłowni, bo jak mówi "forma musi być". Ma swojego trenera, pod okiem którego pięć razy w tygodniu ćwiczy. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska postanowiła z bliska przyjrzeć się treningowi Michała Szpaka i porozmawiać z nim o Eurowizji oraz nowych wyzwaniach, które na niego czekają. Jak Michał reaguje na nienawistne komentarze i porównania do Conchity Wurst? O czym marzy?

    Nad formą powinniśmy pracować regularnie, przez cały rok. Kilka mięsięcy przed letnim sezonem odwiedzamy siłownię jeszcze chętniej. Po tak intensywnym okresie u każdego pojawiłby się kryzys. Czy krótka przerwa w treningu może negatywnie wpłynąć na sylwetkę? Po jakim czasie pojawiają się pierwsze efekty kilku lub kilkunastodniowych wakacji?