Kobieta schudła 82 kg. "Mówią, że mogłabym użyć skóry jako spadochronu"

Źródło: x-news
Kanapowczynie w TTV
Kanapowczynie w TTV
Czy makaron tuczy?
Czy makaron tuczy?
Woda w diecie dziecka
Woda w diecie dziecka
Na co zwrócić uwagę wybierając warzywa?
Na co zwrócić uwagę wybierając warzywa?
Zdrowe i apetycznie wyglądające drugie śniadania
Zdrowe i apetycznie wyglądające drugie śniadania
Ketchup domowy czy sklepowy?
Ketchup domowy czy sklepowy?
Dlaczego zimą jemy więcej?
Dlaczego zimą jemy więcej?
Jedzenie w biegu nam szkodzi
Jedzenie w biegu nam szkodzi
Odchudzanie a deficyt kaloryczny u dzieci
Odchudzanie a deficyt kaloryczny u dzieci
Pyszne, ale takie… uzależniające
Pyszne, ale takie… uzależniające
Najbogatsze źródła witaminy
Najbogatsze źródła witaminy
Ile tyjemy dojadając po dziecku?
Ile tyjemy dojadając po dziecku?
 Gdzie ukrywa się cukier?
Gdzie ukrywa się cukier?
27-latka wychowująca 4-letnią córeczkę postanowiła odmienić swoje życie. TikTokerka podzieliła się swoją przemianą w sieci. Internauci są bezlitośni - adresują w jej stronę kąśliwe uwagi, które mogą budzić niemałe kompleksy. Dlaczego?

Kobieta schudła 82 kg

27-letnia TikTokerka podzieliła się swoją historią, w której zwierzyła się z utraty wagi. Jeszcze jakiś czas temu ważyła 140 kg. Ubrania kupowała w rozmiarze 60. Do zmiany pchnęły ją komplikacje zdrowotne. Kobieta opowiedziała, że szybko się męczyła, dodatkowo borykając się z problemami związanymi z poruszaniem.

Motywatorem okazała się także jej pociecha. Zdecydowała schudnąć też dla swojej 4-letniej córki. Zgubiła ponad 80 kg i dziś mierzy się z hejtem. Wszystko przez to, jak zmieniło się jej ciało. Tkanka tłuszczowa zniknęła, ale nadmiar skóry pozostał. Kimberly wyznała, że nadal ma kompleksy. Mimo wszystko dzieli się w sieci nagraniami, na których pokazuje swoją przemianę.

TikTokerka mierzy się z body shamingiem

Mieszkanka Pensylwanii opowiedziała o drodze do nowej jakości życia. W pierwszej kolejności zupełnie zrezygnowała z fast foodów. Zamiast odwiedzać knajpy, zaczęła sama gotować. Aktywność fizyczna również okazała się kluczem do sukcesu. Treningi robi cztery razy w tygodniu.

- Staram się nie pić kalorii, więc unikam napojów o wysokiej kaloryczności. (...) Jem dużo warzyw i owoców, bo to mnie syci - powiedziała na filmie i wyznała, że obecnie waży 57 kg - powiedziała.

Operacja plastyczna po odchudzaniu

Internauci pozostali jednak bezlitośni. Zamiast wspierać i dopingować, podcinają skrzydła. - Codziennie muszę nosić bieliznę modelującą. Muszę radzić sobie z wysypkami. Trudno mi utrzymać skórę w czystości. Dostaję hejterskie komentarze, w których ludzie mówią, że mogłabym użyć skóry jako spadochronu, albo nazywają mnie latającą wiewiórką - wyznała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Peter Dazeley/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości