pop

  pop

  Na naszej scenie zespół MoMo. Posłuchajcie i oceńcie ich piosenkę "Milczymy". Podoba się Wam?

  Marcin przyszedł do programu już jako ukształtowany muzyk, Klaudia jako jeszcze podlotek. Połączyła ich miłość do muzyki i udział w programie- kopalni talentów. Niebawem jego kolejna edycja. Programu nie może się już doczekać Marcin Prokop. Na co Klaudia Kulawik przeznaczyła wygrane pieniądze w „Mam Talent”? A jak rozwija się kariera Marcina Wyrostka? O tym - obydwoje w studiu Dzień Dobry TVN.

  Zespół w odnowionym składzie, z Michałem Kowalonkiem w roli wokalisty, na naszej scenie wykonał utwór "Prędzej, później, dalej".

  Snoop Dogg należy do tych mniej grzecznych chłopców. Każdy zna jego przeszłość. Jednak ostatnio w jego życiu zaistniała pewna zmiana. Ponadto raper przyjechał do Łodzi, gdzie wspólnie z Izą Lach nagrał 15 teledysków. Jak to się stało, że spośród miliona ludzi na całym świecie wybrał właśnie Polkę? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy tę szczęściarę:), która na scenie Dzień Dobry TVN wykonała utwór "Slice".

  W studiu Dzień Dobry TVN gościem była diwa muzyki pop Edyta Górniak! Zdradziła, czy - jak głoszą plotki- pisze autobiografię, co ma wspólnego z akcją " Zwykły Bohater", z kim wystąpi w duecie, o związku z José Carrerasem, jakie ma plany po swoich 40. urodzinach oraz jak i gdzie je spędziła. Jaką niespodziankę ma dla widzów TVN? Tylko u nas wokalistka dementuje plotki!

  Pop, dance, afropop, hiphop, reggae to muzyka, która inspiruje Nigeryjczyka "De GoldFingera", czyli Charlsa Ezeude. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił z utworem "Tempted". Teraz kończy pracę na płytą "FingerPrint". Podoba się Wam ta muzyka?

  Już w wieku 5 lat odnosiła pierwsze sukcesy - została zwyciężczynią programu promującego dziecięce talenty. Chwalona przez krytyków, kochana przez fanów. Na scenie Dzień Dobry TVN utwór "Futro" wykonała Iza Lach.

  Zakończył się casting na polskiego Michaela Jacksona. Michael musiał mieć: 6–11 lat, instynkt estradowy i charyzmę, w końcu chodziło o nie byle kogo, ale o samego Króla Popu. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy 8-letniego Krzysia oraz 10-letniego Arno - małych naśladowców Michaela. Towarzyszyły im: siostra Luiza Majdańska oraz mama Anna Wiśniewska.

  Őszibarack to formacja muzyczna z Wrocławia. W swojej twórczości łączy alternatywną elektronikę oraz pop i brzmienia taneczne. Nazwa zespołu to po węgiersku "brzoskwinia".

  Dwa tygodnie temu Beata ze swoim zespołem wróciła z trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii. Choć była tam tylko tydzień, zagrała aż cztery duże koncerty, czym dostarczyła mieszkającej na Wyspach Polonii nie tylko świetnej zabawy, ale także wielu emocji i wzruszeń. A już 21 marca 2012 roku na półki sklepowe trafi najnowszy album Bajmu! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy divę polskiej muzyki pop Beatę Kozidrak!