Piotr Gąsowski

  Piotr Gąsowski

  Dziś urodziny Ani Wendzikowskiej, a jutro - 8 września - Światowy Dzień Fizjoterapii. W 75 gabinetach fizjoterapeutycznych w całej Polsce będzie można skorzystać z pomocy doświadczonych fizjoterapeutów. Z takiej pomocy korzysta aktor Piotr Gąsowski, który jakis czas temu uległ kontuzji. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy fizjoterapeutę Macieja Krawczyka i Aleksandra Lizaka, członka zarządu głównego Stowarzyszenia Fizjoterapia Polska. Kiedy warto iśc do fizjoterapeuty?

  Na warszawskim lotnisku, na Bemowie dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska przygotowała niespodziankę dla Piotra Gąsowskiego z okazji jego 48. urodzin. Zobacz, jaki prezent dostał od całej redakcji Dzień Dobry TVN!

  Dala się poznać przede wszystkim na szklanym ekranie. Teraz możemy ja oglądać na deskach teatru w sztuce Woody Allena. To w niej Małgosia jest żoną niespełnionego pisarza Piotra Gąsowskiego, która ma problemy emocjonalne, psychiczne i seksualne. Gościem na planie sztuki "Central Park West" była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska i dowiedziała się całej prawdy o Małgorzacie.

  Nie dość, że aktor, to już niedługo licencjonowany pilot! Złośliwi mówią, że jego podniebna pasja to po prostu zwykła fanaberia. Czy tak jest naprawdę? Sprawdzała to prezenterka pogody Dorota Gardias.

  W Dzień Dobry TVN prawdziwie męska kuchnia w prawie świątecznym wydaniu. Dwaj miłośnicy dobrych smaków, Robert Sowa i Piotr Gąsowski udowodnili , że w wigilijny wieczór warto karpia zastąpić łososiem. A Wy? Stawiacie na karpia czy na łososia?

  Aktor, prowadzący program „Taniec z Gwiazdami”, konferansjer, a do tego "głowa rodziny". Popularny „Gąs” ma zdecydowanie dużo na głowie. Ekipa Dzień Dobry TVN odwiedziła go na planie „Tańca z Gwiazdami” oraz w teatrze Kamienica, gdzie pracuje nad nowym spektaklem. Na czacie, w TVN Cafe Piotr odpowiadał także na pytania naszych widzów na czacie.

  Nasza reporterka Katarzyna Olubińska była na przyjęciu z okazji 25. lecia pracy artystycznej Piotra Gąsowskiego. Gdzie świętował i co myślą o aktorze: Katarzyna Skrzynecka, Anna Guzik, Hanna Śleszyńska, Joanna Liszowska oraz Anna Głogowska?