Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  Do polskich miast dofinansowujących zabieg in vitro dołączyła właśnie Warszawa. Kto otrzyma pieniądze? W Łodzi podobny program już funkcjonuje. Jak wygląda to w praktyce? O in vitro i warunkach, które trzeba spełnić, by otrzymać przynajmniej częściową refundację zabiegu mówił w Dzień Dobry TVN dr hab. n. med. Michał Radwan. Lekarz ze Szpitala Leczenia Niepłodności w Łodzi powiedział również o tym, kto ma największe szanse na spłodzenie dziecka tą metodą oraz o wiążącym się z zabiegiem ryzykiem.

  Międzynarodowe zawody w skokach CSIO Sopot 2017 to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń jeździeckich na świecie. W Sopocie organizowane są już po raz trzeci. Jakie atrakcje poza samymi zawodami przygotowali organizatorzy? Skąd przyjechali jeźdźcy i ich konie? Z dyrektor kreatywną wydarzenia Karoliną Ferenstein-Kraśko oraz zawodniczkami z USA rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  To miejsce powstało z wielkiej miłości i pasji do zwierząt. Wszystkie zwierzęta, które znalazły się w tym miejscu zostały uratowane. Dziennikarz Mateusz Hładki odwiedził w Aleksandrę Gruszczyńską i Arka Sypułę w ich "Zwierzęcej Arkadii" w Pszczynie. Skąd dowiadują się, że zwierzę jest w potrzebie? Ile lat działa ich fundacja? I jak się poznali?

  Mało kto wie, że Magda Gessler i Rafał Sonik przyjaźnią się od ponad 30 lat. O swojej relacji powiedzieli dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Kiedy spotkali się pierwszy raz? Za co się cenią? Czy są wobec siebie zupełnie szczerzy?

  Kiedy żar leje się z nieba, dzieci lubią pluskać się w fontannie. Okazuje się, że kąpiel w takim miejscu nie jest wskazana. Jakie mikroorganizmy znajdują się w wodzie? Jakie choroby wywołują? Czy kurtyny wodne są bezpieczniejsze dla zdrowia? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał o tym z Jackiem Żakiem z Inspekcji Sanitarnej w Krakowie.

  Startuje 57. Krakowski Festiwal Filmowy - jeden z najciekawszych i najstarszych na świecie festiwali kina. Co przygotowali organizatorzy? Jaki film otwiera festiwal? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał z dyrektorem festiwalu Krzysztofem Gieratem.

  W krakowskim teatrze Variete odbędzie się premiera spektaklu „Powróćmy do tamtych lat”. Kto jest jego reżyserem? Kto w nim wystąpi? Co jest w nim wyjątkowego? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Project Runway otworzył mu drogę do kariery. Jacob swój kolejny pokaz mody ma już za sobą. Stresował się? Jak radzą sobie jego koledzy z programu? Z projektantem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Joanna Krupa i Romain Zago rozstają się po 10 wspólnych latach. Dziennikarz Dzień Dobry TVN poprosił modelkę o komentarz na temat rozwodu. Dlaczego Krupa i Zago rozstają się? Czy Joanna ma żal do plotkarskiej prasy, że nie szanuje jej prywatności? Zobaczcie, co powiedziała Joanna Krupa.

  "Jestem otwarta na wszelkie niespodzianki, które mi los przyniesie" - powiedziała Edyta Herbuś w rozmowie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim. Gwiazda, po powrocie z Hondurasu, wpadła w ferwor pracy: występuje w teatrze Inka, za chwilę zacznie zdjęcia do najnowszej produkcji Marka Koterskiego, miała sesję w Playboy'u i wróciła do tańca. Czy jest szczęśliwa? A co z miłością? Czy jej serce jest gotowe na otwarcie się przed kimś nowym?

  Wokalistka zespołu Blue Cafe Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik z zespołu Pectus są zaręczeni już od roku. Przyszedł czas na ślub! Czy tajemnicza artystka uchyliła rąbka tajemnicy? Zobaczcie, co zdradziła dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hladkiemu.

  Miss Polonia Izabella Krzan zdradziła dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu swoją słodką tajemnicę: dziewczyna marzy o pracy dla telewizji. W jakim programie się widzi? Czy poczyniła już jakieś kroki w kierunku spełnienia marzenia?

  12 czerwca premiera nowego sezonu programu "Projekt Lady". Czy w tej edycji narodzą się prawdziwe damy? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki na konferencji prasowej rozmawiał z Małgorzatą Rozenek-Majdan, Ireną Kamińską-Radomską i Tatianą Mindewicz-Puacz.

  W świecie gwiazd wiosna upływa pod znakiem pokazów mody. Dziennikarz Dzień Dobry TVN wybrał się na najnowszy pokaz Ilony Mejer i Rafała Michalaka. Przy okazji pokazu zapytał gwiazdy, które na niego przybyły, o najbardziej nietypowe miejsca, w których się bawiły. Co powiedzieli mu: Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Marcin Tyszka, Natalia Siwiec, Maja Sablewska, Ada Fijał i Gosia Baczyńska?

  Wokalista oraz uczestnik programów: "Top Model" i "Agent - Gwiazdy" Mateusz Maga postanowił zrobić prawo jazdy. Jak mu idzie nauka? Czy opanował już teorię? Gdzie chce zdawać egzamin? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Na widowni pojawił się jej brat, który sam jest artystą. Czym się zajmuje? Podobało mu się pierwsze przedstawienie, w którym Anna Czartoryska-Niemczycka zagrała po urodzeniu dziecka? Czy powrót do teatru był trudny? Z aktorką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Roma Gąsiorowska spełniła swoje marzenie i stworzyła niezwykły projekt artystyczny. Na czym dokładnie polega? Dlaczego wystawiane przez nią sztuki nie mają scenariusza? Kto decyduje o treści przedstawienia? Czy mąż ją wspiera? Z artystką spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W ciąży przytyła około 20 kilogramów. Teraz chudnie w oczach! Na pociążowy trening z Karoliną Ferenstein-Kraśko wybrał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Czy Karolina stosuje też specjalną dietę? Dlaczego nie trenuje razem z mężem Piotrem?

  Podczas ciąży masa ciała kobiety powinna wzrosnąć tylko o 20 procent. Dlaczego jedne kobiety tyją więcej, a drugie mniej? Jak zgubić kilogramy po ciąży? W Dzień Dobry TVN o gubieniu kilogramów po porodzie opowiedziały mamy: Dominika Zasiewska i Justyna Kozłowska. A doktor nauk biologii medycznej Patrycja Szachta odpowiedziała na pytanie czy da się przewidzieć ile przytyjemy podczas ciąży?

  Ostatnio jeden z portali opublikował zdjęcie rzekomego dowodu osobistego Brigitte Macron, z którego wynika, że Pierwsza Dama Francji ma nie 64 a 74 lata, co podsyca dyskusję na temat różnicy wieku pomiędzy Emmanuelem Macronem a jego żoną. Dlaczego wielu bulwersuje, że młodszy mężczyzna jest w związku ze starszą kobietą? Dziennikarz Dzień Dobry TVN poprosił o komentarz w tej sprawie Bognę Sworowską, która niedawno skończyła 50 lat. Co Bogna Sworowska mówi o Brigitte Macron?

  Z aktorką Elżbietą Romanowską, która mówi o sobie, że jest kobietą nieperfekcyjną, spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Dlaczego według niej - kobieta perfekcyjna jest nudna? Czy jest miejsce na rynku na kolejną książkę gwiazdy-celebrytki? O czym jest książka Elżbiety Romanowskiej?

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN m.in. o festiwalu w Cannes, który wkrótce ruszy po raz siedemdziesiąty, a także o tym, co nowego słychać w show-biznesie. Jednak Marcina Prokopa najbardziej interesowało to, czy Mateusz ściągał w szkole i, czy dostawał klapsy...

  Zaczynała jako nastolatka w zespole reggae. Później została DJ i producentką muzyczną. Single "It Feels So Good" oraz "Sky" przyniosły jej sławę. Jej światową karierę przerwał nowotwór piersi, który pokonała w 2009 roku. Dziś Sonique grywa w klubach i pracuje nad nową płytą. Z brytyjską piosenkarką spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Lynn Yeager to dziennikarka Vogue'a o nietuzinkowym wyglądzie. O tym, co dzieje się w świecie ubrań i dodatków pisze już 30 lat. Czy w dzisiejszych czasach można zdefiniować modę? Na rozmowę o stylu, modzie i elegancji umówił się z nią dziennikarz Dzień Dobry TVN. Wyznała mu, że czasem fantazjuje, że jest prawniczką. Co by wtedy nosiła?

  Cała Holandia żyje tą aferą. W jednej z klinik, lekarz przez 17 lat pobierał nasienie od jednego dawcy, podejrzewa się również, że mieszał różne próbki, a nawet, że sam był dawcą. W efekcie tych działań jeden z anonimowych dawców może być biologicznym ojcem ... ponad 200 dzieci. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Kamila Bałuka, autora książki „Wszystkie dzieci Louisa”, w której opisuje tę aferę.

  Jak można wygodnie żyć w kawalerce? Jak się w niej dobrze urządzić? Odwiedziliśmy Anetę i Mateusza, małżeństwo, które żyje w 34-metrowej kawalerce. Zobaczcie, jak urządzili swoje małe mieszkanie. A w studiu Dzień Dobry TVN o kawalerskim życiu w kawalarce rozmawialiśmy z dziennikarzem Mateuszem Hładkim, muzykiem Tomaszem Lubertem i aktorką Joanną Jarmołowicz.

  Rak piersi dotyka wielu kobiet. Według danych jedna na osiem Polek zachoruje na ten nowotwór. Życie chorych może być łatwiejsze dzięki urządzeniu stworzonemu przez polskich naukowców - innowacyjnemu aparatowi do śródoperacyjnego naświetlania raka. Na czym polega ta metoda? Czym różni się od zwykłej radioterapii? W jakich nowotworach aparat może być wykorzystywany?

  Oto mężczyzna, który 20 lat żył w sekcie założonej przez aktora, tancerza i gwiazdę porno. W teorii mistrz sekty Buddhafield uczył medytacji, a w praktyce uczynił z ludzi współczesnych niewolników, decydując o o każdym ich wyborze. Z członkiem tej amerykańskiej sekty rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Jak wyglądało jego życie w sekcie? Co kieruje dorosłymi ludźmi, którzy powierzają życie duchowemu guru? Jak nie wpaść w sidła sekty?