Martyna Wojciechowska

  Martyna Wojciechowska

  Tym razem Martyna wybrała się do ... Rosji. Poznała tam Larisę Renar, która zna odpowiedź na wszystkie pytana dotyczące spraw damsko-męskich i jest założycielką treningowego centrum dla kobiet. Zobaczcie jak wyjść za mąż w trzy miesiące i jak zrobić z męża milionera! Kobieta na krańcu świata już dziś zaraz po Dzień Dobry TVN.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: pobudka! - Filip Chajzer sprawdza, czy odsypiamy po tygodniu ciężkiej pracy. Następnie: Martyna Wojciechowska - czy jest jeszcze jakiś kraniec świata, którego nie odwiedziła? Cerekwicka, Błach, Gessler i pierwszy raz, kiedy poczuli siłę własnych pieniędzy. A także: pierwsza taka operacja w Polsce - czyli, jak zrekonstruować pierś przy pomocy drugiej? Bądźcie z nami o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Kraśko.

  Do tej pory jeszcze nikomu nie udało się zdobyć szczytu K2 zimą. Wszyscy możemy przyczynić się do tego, żeby to właśnie Polacy, jako pierwsi postawili swoją stopę na tym niedostępnym "ośmiotysięczniku". W Dzień Dobry TVN o planowanej wyprawie opowiedziała nam Martyna Wojciechowska.

  W Teatrze Polskim po raz 19. rozdano Telekamery "Tele Tygodnia". Widzowie wybrali swoich ulubieńców. Do grona laureatów dołączyli m.in.: Martyna Wojciechowska, Agustin Egrrola i Agnieszka Cegielska, których gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN. Kto z nich nie mógł uwierzyć, że dostał statuetkę? U kogo spowodowała ona gwałtowny przypływ adrenaliny? Komu podziękowała za nagrodę Martyna Wojciechowska i czy rzeczywiście zamierza już wrcić na "Kraniec świata"? Zobaczcie, jak na Telekamerę zareagowła Agnieszka Cegielska i, jak będzie świętować. GRATULUJEMY WSZYSTKIM NAGRODZONYM!

  Tygodnik "Wprost" opublikował listę najbardziej wpływowych polskich gwiazd. Większość osób figurujących w zestawieniu jest związana ze stacją TVN. Za co redakcja tygodnika doceniła Marcina Prokopa i Dorotę Wellman? I które miejsce w rankingu zajął prowadzący Dzień Dobry TVN Jarosław Kuźniar?

  Od siedmiu lat jest drodze i wciąż zmierza w kierunku krańca świata. Nie zawsze jest łatwo, ale Martynie Wojciechowskiej o to chodzi ;) Co dziennikarka najbardziej lubi w swojej pracy? Czy ekipa zawsze pracuje w komfortowych warunkach? Jak wyglądają kulisy programu "Kobieta na krańcu świata"?

  Kolumbia słynie z wybornej kawy, pięknych krajobrazów, produkcji kokainy i jednych z najcięższych więzień na świecie. W żeńskim więzieniu w Bogocie - El Buen Pastor osadzonych jest ok. dwa tysiące kobiet. Odwiedziła je prowadząca program Kobieta na krańcu świata Martyna Wojciechowska. W Dzień Dobry TVN opowiedziała nam o swoich wrażeniach z pobytu w kolumbijskim więzieniu. Czy coś ją tam zaskoczyło?

  Tym razem Martyna wylądowała 5000 km od Polski na wyspie Sulawesi. Spotkała się tam z ludźmi, dla których najważniejszym wydarzeniem w życiu ... jest śmierć, a pieniądze na swój pogrzeb zbierają niemal od urodzenia! Jak wygląda tam pożegnanie zmarłego? Bohaterka, którą odwiedziła Martyna, nazywa się Ludija Ra’Tuk Baan i choruje od roku, i mimo ,że rodzina przygotowuje jej posiłki i odwiedzają ją goście, to w naszej kulturze jej choroba nazywana jest śmiercią Zobaczcie!

  W kolejnym odcinku programu „Kobieta na krańcu świata” Martyna Wojciechowska wyruszyła do… Paryża, w którym żyje bardzo wielu imigrantów. Próbują żyć po europejsku, jednak bardzo wielu nie chce rezygnować ze swoich tradycji. Ekipa Martyny nie zawsze była mile widziana. Są takie części miasta, gdzie nie lubią ekip filmowych. Z jakiego powodu? Więcej o pobycie Martyny w Paryżu dzisiaj o 11.00 na antenie TVN.

  Dziś Martynie niestety nie udało się dotrzeć do naszego studia, udało jej się natomiast przysłać prezenty dla naszych prowadzących. Zobaczcie czy Magda i Marcin przymierzyli przesłane, specjalnie dla nich, elementy garderoby! Zaraz po Dzień Dobry TVN zapraszamy na wyprawę do Papui gdzie Martyna poznała Namereke – drugą żonę wodza.

  Mało kto wie, że Nollywood to druga kinematografia świata po Bollywood. Jakie filmy tam krecą? Jaki gatunek filmowy jest najbardziej popularny w Nigerii? Kto ma szansę zostać aktorem w Nollywood? Jaką misję mają twórcy filmów w Nigerii? W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o tym z Martyną Wojciechowską. Czy podróżniczka dostała rolę w jednym z filmów? Przekonacie się oglądając kolejny odcinek programu "Kobieta na krańcu świata".

  Każdego roku na Filipinach, w Wielki Piątek, krzyżuje się, z własnej woli, kilkanaście, lub nawet, kilkadziesiąt osób! Martyna Wojciechowska, w kolejnym odcinku "Kobiety na krańcu świata", spotkała się z kobietą, która była krzyżowana już około 25 razy! Co najbardziej zszokowało ją w tym spotkaniu?

  Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pełnej determinacji Martyny Wojciechowskiej otwarto we Wrocławiu "Przylądek Nadziei" - nowoczesną klinikę onkologiczną dla dzieci, jedną z najlepszych w Europie. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska towarzyszyła podróżniczce w tym wyjątkowym dniu. Dowiedzieliśmy się, skąd u Martyny taka duża chęć pomocy. Jak duże znaczenie dla dziennikarki ma miejsce, w którym będą leczyć się dzieci? Co symbolizuje jej tatuaż? Gratulujemy Martynie, a pacjentom życzymy powrotu do zdrowia!

  Jyoti Amge ma 21 lat i tylko 63 cm wzrostu. Została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. Jest traktowana jak bogini i ciekawostka przyrodnicza. Jej historię będzie można zobaczyć w pierwszym odcinku nowego sezonu "Kobiety na krańcu świata". Co spowodowało, że kobieta nie urosła? Czy Jyoti jest szczęśliwa? Czy rodzina żeruje na jej popularności? Zapytaliśmy o to Martynę Wojciechowską.

  W niedzielę będzie się działo! Martyna Wojciechowska spotyka najmniejszą kobietę świata a my zastanawiamy się, czy dziś obowiązująca uroda to ..brak urody? O tym modelki i modele o charakterystycznym wyglądzie. Następnie znani, którzy inspirują: Czesław Mozil i Zuzanna Bijoch wspominają siebie sprzed 10 lat. A na koniec Jarosław Wałęsa i jego "10" lat z "Dzień Dobry TVN". Bądźcie z nami jutro o 8.30.

  Dzień Dobry TVN to świetny pomysł na rozpoczęcie weekendu. Świętujemy: wciąż trwają nasze 10. urodziny, a Kasia Kowalska, Krzysztof Kiliański i Magda Wójcik wspominają, dlaczego rok 2005 to był ich czas. W programie także zaskakujemy: Sarsa budzi widzów i Warszawiaków nie tylko śpiewem. Oprócz tego: najmniejsza kobieta świata staje na drodze Martynie Wojciechowskiej. Modelki z charakterystyczną urodą tworzą obowiązujący kanon piękna, a Jarosław Wałęsa wspomina swoje 10 lat z Dzień Dobry TVN. Bądźcie z nami jutro od 8:30! Program Poprowadzą Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Za dokument "Ludzie duchy", opowiadający historię Kabuli, jednej z bohaterek cyklu "Kobieta na krańcu świata", Martyna Wojciechowska zdobyła główną nagrodę 55. Międzynarodowego Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dziś szczęśliwą laureatkę i statuetkę "Złotej Nimfy", którą odebrała na uroczystej gali 18 czerwca! GRATULUJEMY!

  Co 11 sekund gdzieś na świecie jedna mała dziewczynka zostaje obrzezana. Waris Dirie, autorka kultowej już pozycji "Kwiat pustyni", właśnie wydaje kolejną książkę, w której również porusza ten dotkliwy problem. W Polsce, w pierwszą kampanię przeciwko obrzezaniu zaangażowały się gwiazdy. Jaki jest jej cel? Dlaczego Omenaa Mensah, Justyna Kowalczyk, Michał Piróg czy Martyna Wojciechowska zdecydowali się wesprzeć tę akcję? W jaki sposób Fundacja Waris Dirie wspiera i chroni kilkulatki przed obrzezaniem?

  Dziennikarka TVN wyjechała z ekipą programu "Kobieta na krańcu świata" na Filipiny. Tam też spędzi tegoroczną Wielkanoc. Czy zabierze ze sobą córkę Marysię? Czy dziennikarka zaraziła swoją córkę pasją do podróżowania? O rodzinnych planach, Martyna Wojciechowska opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Martyna Wojciechowska otrzymała Wiktora 2014 w kategorii "Osobowość roku". Na gali pojawiła się w eleganckiej sukni. Jakie buty założyła do kreacji? Gdzie się wybierała po zakończeniu gali? Z podróżniczką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Co na temat swoich telewizyjnych doświadczeń mieli do powiedzenia: Piotr Rubik, Martyna Wojciechowska, Dawid Podsiadło, Leszek Balcerowicz, Margaret, Mariusz Wlazły, Kayah, Cezary Żak i Mariusz Treliński? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W niedzielę we Wrocławiu Dzień Dobry TVN kończy podróż do swoich widzów. Będzie filmowo: Ryan Gosling i Katarzyna Figura, a potem śpiewająco: Ewelina Lisowska, a także bardzo rozmownie: na czacie dawno niewidziany Piotr Kupicha. Nie zabraknie ważnych spraw: sztuczna nerka, malutki Kamil i cud nie tylko medyczny. A na koniec Martyna Wojciechowska o ciemnej stronie Tanzanii. Bądźcie z nami o 8.30!

  Pamiętacie Aleksandra Dobę, podróżnika, który - jako jedyny na świecie - opłynął kajakiem Ocean Atlantycki? Właśnie to osiągnięcie wzbudziło podziw głosujących w plebiscycie na podróżnika roku 2015 „National Geographic People’s Choice Adventurer of the Year”. Ile osób głosowało na Polaka? Kogo pokonał? Co poczuł, kiedy dowiedział się o zwycięstwie? Jak dźwiga swoją popularność? Z podróżnikiem rozmawiała prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska. Gratulujemy Panie Aleksandrze!

  Dlaczego gwiazdy lubią pomagać? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Martynę Wojciechowską, Mariusza Totoszko, Andrzeja Piasecznego, Pawła Małaszyńskiego i Agnieszkę Cegielską, których spotkała na VI Balu Charytatywnym "Gwiazdy Dobroczynności".

  Szczęśliwe Dukaty to charytatywna akcja Mennicy Polskiej i Fundacji TVN "Nie jesteś sam ". W akcji wzięły udział takie gwiazdy jak: Agnieszka Szulim, Jakub Wesołowski oraz Martyna Wojciechowska. W ubiegłym roku sprzedało się prawie 700 tysięcy szczęśliwych dukatów. To jedyne pieniądze w Polsce, za które można kupić szczęście. Ile sprzeda się w tym roku? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: prezes Mennicy Polskiej Grzegorz Zambrzycki, Jakub Wesołowski oraz Martyna Wojciechowska.

  Jutro w Dzień Dobry TVN: wielkie wygrane to wielkie szczęście, czy kłopoty? Poznamy ludzi, którzy wygrali miliony na loterii. Co zrobili z tymi pieniędzmi? W programie również - czy przetworzona żywność może na trwałe zmienić metabolizm człowieka? Dlaczego powoduje, że tyjemy? A Martyna Wojciechowska i Kuba Wesołowski o słusznej sprawie. Zaczynamy o 8.00! Bądźcie z nami!

  Dziś w Dzień Dobry TVN, wspólnie z Martyną Wojciechowską, podsumowaliśmy 6. sezon programu "Kobieta na krańcu świata". Czego nauczyła się podczas swoich podróży i które spotkania zapamięta do końca życia? Czy to już ostania edycja programu? Czy chcecie Państwo 7. części przygód Martyny Wojciechowskiej? Piszcie!

  Kabula Nkalango:"Albinosi są w niebezpieczeństwie,...,na albinosów się poluje, albinosi są krojeni na kawałki...". Martyna Wojciechowska odwiedziła Tanzanię, kraj w którym, w skutek przesądów szerzonych przez szamanów, poluje się na ludzi!

  Co łączy kobiety z Mosuo, Martynę Wojciechowską i Jana Nowickiego? Czy Martynie Wojciechowskiej podobało się w Królestwie kobiet i czy życie mężczyzn w tym rządzonym przez kobiety środowisku jest łatwe? No i oczywiście... 100 lat Martyno! :)

  To już 6 sezon programu. Tym razem Martyna odwiedziła Tajlandię, gdzie przeprowadza się najwięcej na świecie operacji zmiany płci. Tajlandia ma również jedną z największych populacji transseksualistów – na 63 miliony mieszkańców mieszka tam aż 150 tysięcy transseksualnych osób. W studiu Dzień Dobry TVN podróżniczka i dziennikarka opowiedziała o trzeciej płci.