Martyna Wojciechowska

    Martyna Wojciechowska

    Płeć, wiek, wygląd czy pochodzenie nie powinny mieć wpływu na nasze wybory. Często to rodzice powstrzymują swoje dzieci przed pasjami, które wydają się niebezpieczne, zbyt "męskie" dla dziewczynki lub "za kobiece" dla chłopca. Temat ten poruszyła w sieci Martyna Wojciechowska. Podróżniczka opublikowała filmik 6-letniej skaterki, która udowodniła, że chcieć to móc.

    Martyna Wojciechowska to dziennikarka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Ma na swoim koncie liczne osiągnięcia, ze zdobyciem najwyższego szczytu świata włącznie. Okazuje się jednak, że nawet dla słynnej podróżniczki istnieją tereny niezbadane. Tyle, że wirtualne. Martyna Wojciechowska zapowiedziała właśnie podbój Internetu. Czy to koniec jej telewizyjnej kariery? Szczegóły swojego planu zdradziła w Dzień Dobry TVN.

    Martyna Wojciechowska zdradziła, jaką jest mamą i jakie plany na przyszłość ma jej córka. Podróżniczka niezwykle rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, ale tym razem zrobiła wyjątek. Z jej rozmowy z Kayah dowiedzieliśmy się także, czym przyciągnęła do siebie Przemka Kossakowskiego. Nie zabrakło także kulisów powstawania nowego sezonu "Kobiety na krańcu świata" w pandemii.