Martyna Wojciechowska

  Martyna Wojciechowska

  Lara Gessler to jedna z wielu polskich gwiazd, które postanowiły zmienić swoje imię. I choć przyzwyczailiśmy się już m.in. do Maryli Rodowicz, Majki Jeżowskiej, czy Sebastiana Karpiela-Bułecki, to artyści kiedyś nazywali się inaczej. Jak brzmią prawdziwe imiona znanych i lubianych?

  Katarzyna Dacyszyn ma za sobą traumatyczne przeżycie. Fotomodelka i projektantka mody padła ofiarą stalkera. W dniu, kiedy spotkała się z prześladowcą w sądzie, ten oblał ją kwasem siarkowym. Przez wiele miesięcy po ataku kobieta dochodziła do zdrowia fizycznego i psychicznego. W 2019 r. ukazała się książka "Kobieta z blizną", w której opowiada swoją dramatyczną historię. W naszym studiu gościła nie tylko modelka, ale także Martyna Wojciechowska, która opowiedziała o historiach kobiet poparzonym kwasem w Pakistanie czy Bangladeszu.

  Wyłączny dostęp do produkcji własnych Discovery oraz popularnych polskich i zagranicznych serii otrzymają użytkownicy Playera - łącznie 2 tys. godzin najlepszych programów. To kolekcja discovery+, która 8 grudnia rusza na platformie Player. Po raz pierwszy w historii programy Discovery będą dostępne na taką skalę w serwisie online na życzenie. O szczegółach opowiadali nam Martyna Wojciechowska, podróżniczka i dziennikarka oraz Bartłomiej Główczyński, dyrektor programowy player.pl.

  Dziennikarka, reżyserka, fotografka i historyczka sztuki, która najbardziej znana jest ze swoich podróży. Programy Elżbiety Dzikowskiej w czasach PRL-u dla wielu Polaków były oknem na świat. To właśnie ona jest bohaterką setnego odcinka "Kobiety na krańcu świata" Martyny Wojciechowskiej. W naszym programie obie panie opowiadały o swojej znajomości i współpracy na planie.

  Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Pięknymi zdjęciami na łonie natury dumny mąż pochwalił się pięć dni temu na Instagramie. Portale medialne spekulowały, czy młoda para pojedzie w podróż ślubną. W końcu, mamy drugą falę pandemii. Podróżnikom udało się jednak pozostać wiernym tradycji, ale w nieco unowocześnionej formie. Martyna i Przemek odbyli podróż... przedślubną.

  Mężowie, bracia, przyjaciele i znajomi - wszyscy panowie obchodzą właśnie swoje święto. 30 września jest okazją do tego, by panie zrewanżowały się im za o wiele popularniejszy Dzień Kobiet. W sieci zaroiło się więc od uroczych zdjęć z życzeniami i wyrazami miłości. Jak Dzień Chłopaka obchodzą polskie gwiazdy?