Marcin Prokop

  Marcin Prokop

  Towarzyszyliśmy naszym prowadzącym podczas specjalnej sesji zdjęciowej z okazji 10 urodzin Dzień Dobry TVN! Jak myślicie: kto uważa, że prowadzenie porannego programu na żywo jest jak pilotowanie Jumbo Jeta, a która prowadząca chce zostać z nami do emerytury i być "emerytką z jajami"? :)

  W telewizji na żywo wszystko jest możliwe. Z okazji jubileuszu Dzień Dobry TVN chcemy pokazać Wam drobne wpadki naszych prowadzących. Zobaczycie, kto martwił się o jajka (i raczej nie chodziło tu o jajka spożywcze), kto wyglądał jak smerf, co się wydarzyło w studiu, kiedy pokazała się Edyta Górniak i na co cierpi wielu mężczyzn w Polsce. Będzie śmiesznie :)

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop znalazł sobie nowy obiekt uczuć. Jest nim Jarosław Kuźniar. Wystarczy, że Jarek pojawił się w studio i... ich czułościom nie było końca. Co na to Dorota Wellman?

  Jak już wiadomo, Jarosław Kuźniar został prezenterem Dzień Dobry TVN. Wraz z Anną Kalczyńską poprowadzi program w dni powszednie. O powodach jego przejścia z programu "Wstajesz i wiesz", który jest nadawany w TVN24 do Dzień Dobry TVN krążą różne plotki. A jaka jest prawda? Czy poradzi sobie z tematami, których nie poruszał we "Wstajesz i wiesz"? Co jest dla niego wyzwaniem w DDTVN? Nie obyło się też bez prezentu od Doroty Wellman i Marcina Prokopa i egzaminu z wiedzy o celebrytach.

  Dorota i Marcin współprowadzą Dzień Dobry TVN od wielu wielu lat. Czwartkowy program rozpoczęliśmy zatem od małego eksperymentu ;) Czy Dorota Wellman była w stanie "wymacać" swojego kompana z zasłoniętymi oczami? A może Marcin zrobił Dorotę w tzw. jajo?

  Zacznij dzień z Dorotą i Marcinem! Wyjątkowy jubileusz, wyjątkowi goście. Już w środę poznamy dwunastolatkę, która ma iloraz inteligencji większy niż Albert Einstein i Stephen Hawking. Jak nie połamać języka przy czytaniu umów? Do akcji wkaracza Rada Języka Polskiego! A dla fanów zespołu Hurts mamy miłą niespodziankę - muzycy zdradzą Wam swoje sekrety! Zapraszamy do wspólnego świętowania, bądźcie z nami jutro zaczynamy od 8:00! :-)

  Osiem lat temu do Dzień Dobry TVN trafili Dorota Wellman i Marcin Prokop. Widzowie naszego programu pokochali ich od razu. Za co? Za spontaniczność i poczucie humoru. A za co cenią ich współpracownicy? Zobaczcie, jak przez te lata Dorota i Marcin radzili sobie w programie.

  Prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop położył się na dwie godziny w trumnie! Podobno miało go to zrelaksować. Czy rzeczywiście uwolnił się od stresów? Czy bez problemu zmieścił się w trumnie? O czym myślał i co robił, kiedy w niej leżał? Czy miał jakieś mistyczne doświadczenia?

  Z początkiem września startują nowe ramówki telewizyjne. Co nowego przygotowało dla widzów TVN Style? Sprawdziła to Agnieszka Jastrzębska, która porozmawiała na ten temat z gwiazdami stacji, między innymi z Anną Nowak, Izabelą Janachowską i Marcinem Prokopem. Tak! Z prowadzącym Dzień Dobry TVN spotkamy się również i w TVN Style ;)

  Czy jesienią 2015 powrócą na antenę znane seriale i programy rozrywkowe? Czy pojawią się nowości? W najbliższą niedzielę w Dzień Dobry Wakacje dowiecie się, co czeka widzów TVN w jesiennej ramówce. Zobaczcie też nowy spot wizerunkowy TVN! Podoba się Wam? Wystąpili w nim m.in.: Dorota Wellman, Marcin Prokop, Kuba Wojewódzki, Magda Gessler i Martyna Wojciechowska.

  W tym tygodniu Andrzej Sołtysik wybrał dla naszych widzów trzy propozycje filmowe. Dwie premiery kinowe: dramat - "Nowa Dziewczyna", film Francoisa Ozona, komedię - "Randka z królową" w reżyserii Juliana Jarrolda oraz premierę telewizyjną w TVN Fabuła - „Zabójcza broń”! Przy temperaturach panujących na zewnątrz warto chyba wybrać się do chłodnej sali kinowej lub zasiąść wieczorem przed telewizorem :)

  Anna Kalczyńska i Robert Kantereit zakończyli swój pierwszy wspólny sezon w Dzień Dobry TVN. Po pracowitych miesiącach jadą na zasłużone wakacje. Ale to nie oznacza, że Dzień Dobry TVN opuszcza swoich widzów w okresie letnim. Już 27 czerwca (sobota) rusza program Dzień Dobry Wakacje! Przez dziesięć kolejnych weekendów będziemy umilać Wam letnie poranki!

  27 czerwca (sobota) rusza program Dzień Dobry Wakacje! Przez dziesięć kolejnych weekendów będziemy Wam umilać letnie poranki. A do grona prowadzących dołączy dziennikarka Dzień Dobry TVN Urszula Chincz, która poprowadzi dwa wakacyjne wydania programu - jedno z Marcinem Prokopem, a drugie z Dorotą Wellman!

  Córka Olgi Borys ma dziewięć lat. Jakie książki czyta? Czy dziewczynka ma swoich ulubionych pisarzy? Jakie książki dla dziewięciolatków poleca aktorka? Z Olgą Borys rozmawiał prowadzący Dzień Dobry TVN Marcin Prokop.

  Marcin Prokop‬ poprosił Dorotę Wellman o to, by... ZROBIŁA DINOZAURA! Zobaczcie, jak z tym aktorskim wyzwaniem poradziła sobie prowadząca Dzień Dobry TVN! My jesteśmy zachwyceni, a Wy? :-) jak myślicie, czy Dorota Wellman mogłaby zagrać w filmie Jurassic World?

  Prosiliśmy dziś o przesyłanie nam Waszych stylizacji weselnych i jak zwykle nie zawiedliśmy się na Was. Przyszło baaaardzo dużo zdjęć, z których wybraliśmy najciekawsze. Cytując Marcina: "Bardzo nam się podoba, że państwo tak "interaktują" z naszym programem" :) Dziękujemy!

  W Dzień Dobry TVN coś dla młodych mam: Ala Janosz o wyzwaniach, jakimi mogą być codzienne obowiązki - jak sobie z nimi radzi? A potem coś dla tych, którzy właśnie rozpoczęli sezon ślubny - jak się ubrać, żeby się nie przebrać. A także coś dla młodzieży i ich rodziców - dlaczego nasze dzieci marzą o tym, żeby się upodobnić do kogoś innego. Zobaczcie, co robią, żeby wyglądać jak jedna z sióstr Kardashian. Zaczynamy jutro o 8.00! Program poprowadzą Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Prowadzącego Dzień Dobry TVN na koniec programu opuścił dobry nastrój. Marcin pogrążył się w smutku do tego stopnia, że uznał, że już nigdy nie wroci na wizję... Co jest przyczyną jego depresji? :-)

  Jest świetnym aktorem, reżyserem, mówi się, że w przyszłości może zostać Prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki. Nawet żona Marcina Prokopa, która zazwyczaj jest odporna na uroki innych mężczyzn, jemu nie potrafi się oprzeć. O kogo chodzi? O George'a Clooneya. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z nim w Londynie przed premierą filmu "Kraina jutra". Czy jest marzycielem? Dlaczego unika rozmów z dziennikarzami? Czy wie coś na temat Polski?

  Wielu palaczy wie, że ich nałóg szkodzi zdrowiu, mimo to nie rzucają palenia. Być może przekona ich do tego eksperyment eksperta Dzień Dobry TVN fizyka Tomasza Rożka. Jakie związki w papierosie są szkodliwe dla zdrowia? W jaki sposób Marcin Prokop przysłużył się eksperymentowi? Koniecznie zobaczcie!

  Podczas pierwszej randki chcemy pokazać się z jak najlepszej strony i właśnie to ciśnienie często nas paraliżuje. Konsekwencją tego pierwsza randka okazuje się być tą ostatnią. Co zatem zrobić, aby tak się nie stało? Czy przed spotkaniem warto projektować własne oczekiwania wobec drugiej osoby? Jakich tematów nie należy poruszać podczas pierwszej randki? W Dzień Dobry TVN gościliśmy psycholog Paulinę Biernat oraz specjalistę do spraw relacji damsko-męskich Grzegorza Kordka. Kto był odpowiedzialny za katastrofalną randkę Marcina Prokopa?

  Prezenterowi pogody Dzień Dobry TVN Bartkowi Jędrzejakowi odebrało głos. Są dwie teorie: albo jest to wynik emocji powyborczych, albo konik ponownie przegryzł kabel. Całe szczęście Dorota Wellman i Marcin Prokop, mając już pewne doświadczenia w odczytywaniu prognozy pogody, godnie go zastąpili :) Skąd Marcin czerpał inspiracje przedstawiając prognozę pogody dla Szczecina? Gdzie oboje chcialiby kiedyś trafić?

  Co wyprowadza z równowagi polskie gwiazdy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Edytę Herbuś, Marcina Prokopa, Ewę Kasprzyk, Martę Wierzbicką, Grzegorza Hyżego. Kto jest w porannym klubie poszukiwaczy jedynki? Kto i z jakiego powodu wyciągnąłby "giwerę"? A komu otwiera się w kiszeni "scyzoryk kielecki"?

  Co myślicie o propozycji Doroty, by Marcin Prokop został prezydentem? :) A może uważacie, że Dorota Wellman lepiej sprawdziłaby się na tym stanowisku? Piszcie! :)

  Kuba Wojewódzki obiecał Dorocie Wellman, że pojawi się w Dzień Dobry TVN nago i niczym "Wodzianka" zaserwuje naszym prowadzącym napoje! My jednak wolimy Kubę ubranego :) Dlatego też mamy dla Was zabawę w ... ubieranie. Zaproponujcie w czym powinien przyjść w najbliższą niedzielę do naszego programu! Czekamy na propozycje! :-)

  Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman została poniżona! A ponieważ Marcin Prokop jest jej oddanym przyjacielem, on również dał się poniżyć. W jakich okolicznościach do tego doszło? Zobaczcie! :)

  W Toronto powstają zdjęcia do filmu "Suicide Squad", w którym Jared Leto zagra Jokera. Do internetu wyciekły zdjęcia ucharakteryzowanego aktora. Jak wygląda nowy Joker? Kto - według prowadzącego Dzień Dobry TVN Marcina Prokopa - mógłby z powodzeniem wcielić się w rolę Jokera, gdyby Leto zrezygnował z gry w filmie?