W ramach cyklu "OszczędzaMY" sprawdzamy, jak z głową korzystać z tego typu promocji.
Zwala z nóg?
Do świąt może stać się produktem ekskluzywnym.
Ekonomiści Banku Pekao przygotowali analizy.
Wzrosną płaca minimalna i stawka godzinowa. Sprawdź, o ile.
"Będą drogie".
Jak to wpłynęło na ceny poszczególnych produktów?
Święta to czas, w którym większość z nas wpada w zakupowy szał i wydaje niebotyczne sumy na jedzenie. Zważając na panującą drożyznę, w tym roku warto nieco przystopować i racjonalnie zaplanować domowy budżet. Gdzie szukać oszczędności przed Wielkanocą? Cennymi radami podzieliła się Katarzyna Bosacka, ekspertka żywieniowa.
Od lipca 2024 roku ceny prądu mogą skoczyć nawet o 80 procent, co martwi niemal wszystkich Polaków. Mnistra klimatu - Paulina Henning-Kloska zapowiedziała, że restort pracuje nad rozwiązaniem tego problemu i proponuje bon energetyczny. Do kogo trafi ulga i czy uda się zatrzymać rosnące ceny?
Sprawdź ile wyniesie inflacja oraz PKB w latach 2024-2026.
O wydarzeniach z Polski i ze świata opowiedział dziennikarz TVN24 Radosław Mróz.
To miła niespodzianka.
Skąd bierze się tak niska cena?
Wyniki badania nie napawają optymizmem.
Sprawdź na stronie Dzień Dobry TVN.
Co jeszcze się wydarzyło w Blue Monday, czyli najbardziej depresyjny dzień w roku?
Ile wyniosła inflacja w grudniu 2023?
Świąteczna atmosfera coraz bardziej nam się udziela. Na ulicach miast pojawiają się ozdoby, a niektórzy rozpoczynają już przygotowania, które wiążą się z zakupami spożywczymi, ale nie tylko. Niestety wysoka inflacja sprawia, że to będą drogie święta. Co jeszcze warto wiedzieć w niedzielę, 3 grudnia?
Za co zapłaciliśmy więcej, a za co mniej?
Choć wiemy, że powinniśmy oszczędzać i budować kapitał na przyszłość, przypadkowe promocje potrafią diametralnie zmienić nasze decyzje. Dlaczego? O tym opowiedział w Dzień Dobry TVN ekonomista Maciej Samcik.
Co podrożało, a za co zapłaciliśmy mniej?
Minister rozwoju i technologii Waldemar Buda podpisał rozporządzenie #StopPatodeweloperce.
Jak wynika ze wstępnych danych Głównego Urzędu Statystycznego w październiku inflacja była na poziomie 6,5 procent w ujęciu rocznych. Co oznacza, że w porównaniu z wrześniem ceny wrosły o około 0,2 procent.
Sprawdź, ile będzie trzeba zapłacić.
Co w tym roku wpływa na ceny?
W czwartek, 5 października poznaliśmy laureata Literackiej Nagrody Nobla. Z kolei Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa (NASK) ostrzegała przed akcją cyberprzestępców, którzy atakują na Facebooku.
Ile wyniosła?
O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedział Łukasz Jedliński, dziennikarz TVN24.
Pieczywo znalazło się w czołówce najbardziej drożejących kategorii w Polsce. Podczas gdy inflacja nie przekracza poziomu 11%, ceny chleba w lipcu wzrosły o ponad 20%. Średnio za 1 kg bochenek pieczywa musimy zapłacić już ponad 10 zł. Co gorsza, eksperci nie mają wątpliwości, że wzrost cen nie ma zamiaru wyhamować. O tym dlaczego pieczywo jest takie drogie i jak sobie z tym radzić porozmawiamy z Sylwią Majcher, dziennikarką, edukatorką ekologiczną.