gwiazdy

  gwiazdy

  Niektóre nastolatki marzą o wyjeździe na obóz fanowski z podziwianą przez siebie gwiazdą. Czy warto wysyłać dzieci na tego typu wakacje? Czy współczesne młode gwiazdy mogą być dobrymi wzorami dla nastolatków? Zapytaliśmy o to psychologa biznesu Miłosza Brzezińskiego.

  Irmina Somers wybrała się do San Diego na spotkanie z przyjaciółmi i rodziną Kazimierza Deyny - legendy polskiej piłki nożnej. Jak żona, Mariola Mc Mullan-Deyna wspomina moment przeniesienia się do słonecznej Kalifornii? Czym Kazimierz imponował synowi - Norbertowi i jak mistrza wspominają przyjaciele?

  Natalia Szroeder nagrała teledysk do piosenki "Parasole". Na planie klipu wokalistce towarzyszyła dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek. O czym opowiada piosenka? Czy utwór bazuje na osobistych doświadczeniach gwiazdy? Natalia scenariusz do teledysku napisała sama. Gdzie szukała inspiracji? Ile trwa praca na planie? Szroeder w rozmowie z Basią przyznała, że jest bardzo kochliwa. Czy w show-biznesie trudno jest utrzymać relację z mężczyzną?

  Nowy rok przywitał nas wyjątkową pełnią Księżyca. Jakie jeszcze ciekawe zjawiska będzie można zaobserwować na niebie w 2018 roku? Na to pytanie odpowiedział nam Karol Wójcicki, popularyzator astronomii. Czym różni się pełnia od superpełni... i kiedy możemy spodziewać się "prawdziwej hiperpełni"?

  Zainspirowana nową fryzurą Roberta Lewandowskiego, Agnieszka Jastrzębska postanowiła porozmawiać z gwiazdami o zmianach wizerunku. Jak podoba im się nowy wygląd kapitana naszej reprezentacji i czy sami lubią się zmieniać?

  Dla kogo luksusem jest "cisza i wolny czas", "gdy można poczytać książkę i posłuchać płyt", a dla kogo posiadanie pięknych rzeczy tworzonych z luksusowych tkanin przez polskich projektantów? Z Joanną Kurowską, Zbigniewem Zamachowskim, Bożeną Dykiel, Dominiką Ostałowską, Joanną Dark, Dorotą Goldpoint i Beatą Ścibakówną rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

  O związanych z TVN momentach, które zapamiętają na zawsze, Agnieszce Jastrzębskiej opowiedzieli: Omena Mensah, Grzegorz Kajdanowicz, Martyna Wojciechowska, Michał Piróg, Małgorzata Rozenek-Majdan, Marcin Meller, Dorota Wellman, Marcin Tyszka, Magda Gessler, Katarzyna Sokołowska oraz Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska.

  W składzie Gortat Team - polskie gwiazdy i zawodnicy NBA. Po drugiej stronie boiska - Wojsko Polskie wspierane przez żołnierzy z USA. Jakie nastroje panują przed meczem w drużynie Marcina Gortata? Na ich treningu był dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Robert Stockinger, który rozmawiał z kapitanem składu i nowymi nabytki z jego części boiska: Agnieszką Włodarczyk i Rahimem. Czego się spodziewają po dzisiejszym wieczorze?

  Menedżer to jedna z najważniejszych osób w życiu gwiazdy. Anna Starmach deklaruje nawet, że wie o jej życiu prywatnym więcej niż rodzina. Co należy do menedżera i jego sztabu, a do jakich spraw się nie wtrąca? Dziennikarce Dzień Dobry TVN Barbarze Pasek o trudnej pracy menedżera gwiazd mówili Filip Mecner, który zajmował się wizerunkiem takich gwiazd jak: Anna Mucha, Katarzyna Zielińska, Joanna Brodzik, Małgorzata Rozenek i Anna Starmach oraz właścicielka agencji modelingowej Małgorzata Leitner, która pod swoimi skrzydłami ma między innymi: Katarzynę Strus, Annę Jagodzińską i Joannę Krupę.

  Swoją karierę zaczynali od grania na ulicy. Szybko jednak podbili serca ludzi na całym świecie. W Dzień Dobry TVN gościliśmy zespół The Kelly Family - najbardziej znaną muzyczną rodzinę na świecie. Dlaczego postanowili wrócić na scenę po 20 latach przerwy? Co robili w czasie, gdy razem nie występowali? Czy trudno im było wrócić do wspólnego grania? Zobaczcie rozmowę z zespołem, o którym fani mówią, że są ich drugą (muzyczną) rodziną!

  W swoim programie "Dziewczyny z Hollywood", Ania Wendzikowska przybliży nam sylwetki największych gwiazd srebrnego ekranu. Dowiemy się jak wyglądało prywatne życie takich sław, jak Marilyn Monroe czy Vivien Leigh, Audrey Hepburn i Ingrid Bergman. Poznamy ich tajemnice, a nawet ich ulubione przepisy. Zapraszamy!

  "Płyń" to nowy projekt artystyczny Romy Gasiorowskiej-Żurawskiej. Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić, czego możemy się spodziewać po spektaklu reżyserowanym i produkowanym przez Romę. Kogo zagra w nim Piotr Rogucki? Zobaczcie!

  Zaczynamy nowy cykl "Loża modowa". Mateusz Hładki wspólnie z Dawidem Wolińskim i Joanną Przetakiewicz ocenili stylizacje, w jakich w minionym tygodniu pokazały się "na ściankach" gwiazdy. Kto zasłużył na "+", a kto zdecydowanie nie trafił w gust naszych jurorów? Dziś "na tapetę" trafiły: Jessica Mercedes, Karolina Gilon, Tamara Arciuch, Barbara Kurdej-Szatan, Monika Zamachowska, Marietta Żukowska, Katarzyna Żak i Sylwia Gliwa.

  Jak będą wyglądały tegoroczne Walentynki Zosi Ślotały i jak czuje się przyszła mama? Agnieszka Jastrzębska już to wie. Zobaczcie!

  Janet Jackson w wielu 50 lat urodziła pierworodnego syna. Andrzej Piaseczny wydaje nową płytę, a Filip Chajzer będzie prowadził program o piersiach i miesiączkach. Czy 2017 będzie dobrym rokiem dla gwiazd? Kogo Janusz Panasewicz i Rafał Brzozowski zabierają za kulisy koncertów? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to gwiazdy, które pojawiały się podczas sylwestrowej zabawy w Warszawie "Hello 2017!".

  Media społecznościowe sprawiły, ze celebryci mają większy wpływ na to, jak kształtuje się ich wizerunek. Czy potrafią stawiać granice i chronić własną prywatność? Dlaczego okradziona w zeszłym roku Kim Kardashian zamiast współczucia spotkała się z hejtem? W Dzień Dobry TVN dziennikarka Karolina Korwin Piotrkowska powiedziała, jak rozpoznać "ustawiane" z paparazzi zdjęcia i czym różni się gwiazda od celebryty.

  W latach 90. żadna dyskoteka nie mogła się odbyć bez tych hitów. Płyty tych wykonawców wielokrotnie pokrywały się platyną, a oni sami zyskali miano międzynarodowych gwiazd. Trzy dekady później ich piosenki wciąż przyciągają tłumy. Jak dziś wygląda życie gwiazd lat 90.? Kim są ich fani? Czy nadal organizują szalone imprezy? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka postanowiła to sprawdzić.

  Muzycy i osoby z show-biznesu są trzykrotnie bardziej od innych narażeni na depresję oraz napady gniewu. Tak wynika z badań Help Musicians UK i naukowców z University of Westminster. Dlaczego tak się dzieje? O komentarz poprosiliśmy gości Dzień Dobry TVN: psycholog Marię Rotkiel, wokalistkę Urszulę Kasprzak i dziennikarkę show-biznesową Barbarę Pasek.

  Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, który odwiedził wioskę Świętego Mikołaja zorganizowaną m.in. przez Karolinę Ferenstein-Kraśko. Jaki jest wkład Katarzyny Sokołowskiej i Ryszarda Kalisza w przygotowanie świąt? Gdzie świętuje Łukasz Jemioł? Jak wyglądają święta Klaudii Halejcio? A czy Wy pomagacie w przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia?

  Robert Lewandowski - jak na piłkarza przystało - oznajmił światu, że jego żona jest w ciąży za pomocą piłki i kciuka. A jakie są inne sposoby gwiazd na ogłoszenie ciąży? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: aktorkę Monikę Mrozowską i dziennikarkę show-biznesową Barbarę Pasek.

  Piątek to ostatni dzień, kiedy gwiazdy serialu Druga szansa oraz Dzień Dobry TVN zbierają dary dla mam i dzieci przebywających w Ośrodku Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”. Zobaczcie, jak do tej pory nasi widzowie udowodniali, że mają wielkie serca do pomocy. Wszystkim dziękujemy za dotychczasowe wsparcie.

  Do Polski dotarła wieść o pierwszej krajance, która dostała dużą rolę w sławnym na całym świecie serialu "Chirurdzy". Marika Domińczyk to córka polskich imigrantów, którzy trafili do Stanów w latach 80. W Dzień Dobry TVN mieliśmy okazję gościć jej siostrę Dagmarę, która również jest aktorką. Poza zawodem łączą je również znani w Hollywood mężowie. Marika jest od 10 lat żoną Scotta Foley'a, który także wystąpił w "Grey's anatomy". Mają razem troje dzieci, którym powtarzają, że aktorstwo to zawód jak każdy inny. W wywiadzie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN Mateuszem Hładkim Marika opowiedziała jak wygląda praca na planie tak wielkiej produkcji.

  Co MaRina sądzi o swojej internetowej popularności? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała ją o to, na pierwszej od trzech lat imprezie, na której pojawiła się piosenkarka.