gwiazdy

  gwiazdy

  Lada dzień ukaże się nowy album Edyty Bartosiewicz. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się porozmawiać z Edytą. Czy artystka ma tremę przed premierą?

  O to Agnieszka Jastrzębska zapytała m.in.: Tamarę Arciuch, Zofię Ślotałę, Katarzynę Zielińską. Jak Agnieszka Cegielska robi swoją słynną kreskę na powiece? Komu Maria Niklińska robi makijaż przed imprezą? Czy Marcin Prokop też robi sobie makijaż? :)

  Prezenter Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak spotkał się z Marcinem Majewskim z NC + Sport, który zna sie na żużlu jak nikt inny!

  Tam wózki dziecięce to "kinderwagen", optyk to "optiker", ale najważniesze słowo to "friseur". Osinów Dolny to fryzjerskie, przygraniczne Eldorado. Co piąty mieszkaniec Osinowa Dolnego ma salon fryzjerski. Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer postanowił sprawić sobie fryzurę. Jakie fryzury preferują nasi zachodni sąsiedzi? Jakie produkty jeszcze kupują w Polsce?

  Grupa Harlem świętuje jubileusz XX-lecia działalności oraz promuje swój nowy, szósty album „Przebudzenie”. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali utwór "Oddychaj". Teledysk do piosenki został zrealizowany przez studentów z łódzkiej filmówki.

  A kto jest księciem? Na scenie Dzień Dobry TVN Sylwia Grzeszczak wykonała utwór "Księżniczka". Podoba Wam się? Posłuchajcie i oceńcie!

  Są ustawki marketingowe i obyczajowe. Są także widowiskowe stłuczki. Dlaczego gwiazdy umawiają się na ustawki z paparazzi? O to, w studiu Dzień Dobry TVN, zapytaliśmy Karolinę Korwin-Piotrowską. Czy dziennikarka kiedykolwiek dostała propozycję takiej ustawki i czy z niej skorzystała? Jak takie „ustawki” wyglądają?

  Dziś pierwszy odcinek naszego nowego cyklu "Licencja na sukces". Pokażemy w nim osoby, które stoją za sukcesem gwiazd. Dzięki swojej pracy mają wpływ na sukces gwiazdy. Pierwszym bohaterem naszego cyklu jest Tomik Grewiński, menadżer artystów. Czym zajmuje się menadżer gwiazd? Jak zostaje się menadżerem i czy gdzieś można się tego nauczyć? Czy apanaże menadżerów to procent od zysków artysty? Jakie są koszty niematerialne ponoszone przez opiekunów gwiazd?

  Olivier Janiak zorganizował piknik. Jakie gwiazdy pojawiły się na tym pikniku i jak się bawiły? Czy można było dobrze zjeść? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na naszej scenie: Norbi i Kamila Ignatowicz w swoim najnowszym utworze "Spróbujmy". Jak Wam się podoba nowy styl Norbiego?

  Tłok i korki. Zdenerwowanie i irytacja. Ale do akcji wkroczył, a właściwie wjechał, fioletowy autobus. Jak zmienił pasażerów i kierowców? To sprawdzał nasz reporter Filip Chajzer.

  Czy rzeczywiście na Stadionie Narodowym świeci dziś Słońce? Kto zagra na Orange Warsaw Festival? Jak Piotr Metz tłumaczy fanaberie gwiazd i czy Beyonce rzeczywiście pije napoje przez tytanową słomkę? Zapraszamy na Orange Warsaw Festival 25 i 26 maja!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała nasze gwiazdy o to, czy czasem nachodzi ich ochota, aby zniknąć z show-biznesu? O byciu gwiazdą, o odpoczynku od blichtru oraz o możliwościach wyciszenia się rozmawiała z tuzami polskiego show biznesu.

  Promocja filmu to nie tylko premiera i konferencja prasowa. To przede wszystkim wywiady telewizyjne, zwane press junket, na którym zbierają się dziesiątki dziennikarzy z całego świata. Anna Wendzikowska była na press junket Iron Mana 3 i specjalnie dla Was zapytała dziennikarzy z różnych stron świata o ich reakcję.

  "Aby zostać celebrytą, wystarczy pokazać cycki". Tę tezę udowodnił Daniel Wrocławek, pomysłodawca filmu o celebrytach. W studiu Dzień Dobry TVN zdradził, jakie idee mu przyświecały i czy za jego projektem stoi coś więcej niż tylko pragnienie zdobycia popularności. Towarzyszyła mu "celebrytka"- Beata Pruska.

  Usłyszeć taki komplement z ust Karoliny to nie lada gratka. Keira Knightley wzięła ślub bez pompy, bez ochroniarzy i splendoru. I taki, o którym żadne media nie miały pojęcia. Karolina Korwin- Piotrowska skomentowała jej ślub z Jamesem Rightonem. Kto, według magazynu „People”, został najpiękniejszą kobietą roku 2013, a przez magazyn „Star” uznany za najbardziej znienawidzą gwiazdę show-biznesu?

  Co to znaczy mieć swój styl? Jaki styl ma Johnny Deepa, Kate Moss i Vicotria Beckham? Maja Sablewska, która wkrótce poprowadzi własny cykl na antenie TVN Style, oceniła ich styl w Dzień Dobry TVN.

  Zdjęcia jakich sław ma w swojej kolekcji? Zobacz sylwetkę nietuzinkowego "paprazzo". Iloma zdjęciami już się może pochwalić?

  Im częściej bywasz "na ściance", tym bardziej jesteś znany - czy to prawda? Czy w Polsce są gwiazdy, które nie chodzą na bankiety, a mimo to są sławne? O czym rozmawia się na takich imprezach? O tym studiu Dzień Dobry TVN Edyta Pazura, Odeta Moro-Figurska i z Łukaszem Jakóbiakiem.

  Z porcją najświeższych wiadomości showbiznesowych odwiedziła nas dziś Agnieszka Jastrzębska. Z Jerzym Dudkiem porozmawiała o wyznaniach Lance'a Armstronga i dopingu w sporcie, a z Kasią Sokołowską o tym czy rzeczywiście przestaje reżyserować pokazy mody, dowiedziała się także kto pomaga naszym gwiazdom w trudnych chwilach.

  Okazuje się, że gwiazdy wcale najwięcej nie zarabiają na sprzedaży swoich płyt. Najbardziej lukratywne są kontrakty reklamowe. W jaki sposób gwiazdy zarabiają coraz to większe pieniądze rozmawiali w studiu Dzień Dobry TVN: Robert Kozyra oraz manager gwiazd Filip Mecner.

  Ekipa Dzień Dobry TVN była na premierze "Nędzników". Co o tym musicalu wszechczasów powiedzieli Agnieszcze Jastrzębskiej: Łukasz Zagrobelny, Maria Seweryn, Mariusz Totoszko, Wojciech Kępczyński i Jarosław Boberek?

  Dziennikarka Anna Wendzikowska typowała filmy, które w roku 2013 mogą dostać Oscara. Jakie wrażenie wywarły na nią gwiazdy, a było ich sporo, z którymi spotkała się w 2012 roku?

  Które gwiazdy ukrywają swoją homoseksualną orientację? Dziennikarka Anna Wendzikowska zdradza w Dzień Dobry TVN sekrety gwiazd Hollywood. Co skrywa John Travolta, Tom Criuse, Taylor Lautner i George Clooney?

  Wielka gwiazda muzyki pop będzie w sobotę gościem Dzień Dobry TVN! Macie niepowtarzalną okazję, by dowiedzieć się o Edycie tego, czego naprawdę chcecie! Wpisujcie pytania do Edyty Górniak na naszym forum!

  Są tacy bohaterzy filmowi, których nigdy nie zapomnimy, np. z "Seksmisji", "Stawki większej niż życie", "Podróży za jeden uśmiech","Przygód Pana Kleksa" czy "Czterdziestolatka". Zobaczcie, jak po latach zmieniła się Jagoda i Mareczek z "Czterdziestolatka". W Dzień Dobry TVN gościliśmy Mirellę Kurkowską, odtwórczynię roli Jagody Karwowskiej, teraz wykładowcę w Centrum Europejskim UW oraz architekta Piotra Kąkolewskiego, serialowego Mareczka. Naszym gościem był też Artur Pontek, który zagrał m.in.: w "Misji specjalnej" i "Panu Kleksie w Kosmosie".

  Z Anną Wendzikowską rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o tym, jakie prezenty dostają gwiazdy? Dolly Parton wiele lat temu dostała w prezencie dziecko, a Beyonce słoik wazeliny wysadzany diamentami. Która gwiazda dostała indywidualny horoskop, wykałaczki i rekina, a która ząb? Ktory mężczyzna, zdaniem Doroty Wellman, ładnie trzyma wykałaczkę w zębach?