Nie żyje aktor, który zaginął kilka miesięcy temu. Zwłoki znaleziono w drewnianym kufrze

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
TVN24
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

Aktor Jeff Machado został uznany za zaginionego 9 lutego 2023 roku. Po kilku miesiącach odnaleziono zwłoki 44-latka. Ciało Brazylijczyka zostało wepchnięte do drewnianego kufra i zakopane na terenie jednego z domów w dzielnicy Campo Grande.

 Śmierć Jeffa Machado

Jeff Machado był poszukiwany od 27 stycznia 2023 roku. Bliscy aktora zgłosili jego zaginięcie po tym, jak przestał odbierać telefony, a sms-y, które wysyłał, wydawały im się podejrzane. 9 lutego Brazylijczyka oficjalnie uznano za zaginionego.

Po kilku miesiącach Jeff Machado został znaleziony martwy. O odnalezieniu jego ciała poinformował w czwartek (25 maja) prawnik rodziny. - Z żalem dzielę się smutną wiadomością o śmierci aktora Jeffa Machado, którego zwłoki, noszące ślady uduszenia, odnaleziono - napisał na Facebooku Jairo Magalhães.

Zaginięcie brazylijskiego aktora

Jak czytamy w TVN24, ciało 44-letniego aktora zostało odnalezione we wnętrzu drewnianego kufra, który zakopano pod warstwą betonu i ziemi. Zwłoki skrywane były na tyłach jedno z domów w dzielnicy Campo Grande.

Lokalne media donoszą, że ciało Jeffa Machado było w stanie znacznego rozkładu. Prawnik poinformował, że dało się zauważyć na nim ślady duszenia. Portal Diario de Noticias podał, że śledczy nie potwierdzili tej informacji i wciąż ustalają okoliczności zabójstwa oraz tożsamości sprawcy.

Funkcjonariusze ustalili, że zbrodni nie popełniono na terenie nieruchomości w Campo Grande. Głównym podejrzanym jest jeden ze znajomych aktora, który w grudniu ubiegłego roku wynajął ten dom od właścicielki. Matka zmarłego aktora miała twierdzić, że mężczyzna obiecywał jej synowi szybką karierę w zamian za korzyści finansowe.

Więcej w TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/U.Ozel.Images/Instagram/Jeffmachadocosta

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości