gwiazdy

  gwiazdy

  Agnieszka Kaczorowska-Pela chętnie dzieli się z obserwatorami swoimi refleksjami na ważne dla siebie tematy. Jakiś czas temu w mediach pojawiła się burza wokół wpisu w którym gwiazda wypowiedziała się na temat mody na brzydotę. Ostatnio na swoim instagramowym profilu Agnieszka pokazała się bez makijażu i odniosła do tamtej sytuacji. "Zrobiłam to zdjęcie z dedykacją dla wszystkich którzy gdziekolwiek i kiedykolwiek (czyli TAM i WTEDY) w moich słowach wyczytali, że neguję chodzenie bez makijażu i że kobieta piękna to tylko ta z makijażem i filtrami" – napisała. 

  Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie zabiera głos w ważnych dla siebie sprawach, a także dzieli się wiadomościami ze swojego życia. Z okazji Dnia Nauczyciela gwiazda pokazała zdjęcie z 1985 roku z akademii szkolnej. W ten sposób aktorka chciała złożyć życzenia pracownikom oświaty, szczerze przyznając, że mimo upływu lat wciąż kocha występy publiczne. 

  Ola Domańska niedawno po raz pierwszy została mamą. Ostatnio na swoim Instagramie pokazała zdjęcie na którym pozuje w jeansach sprzed ciąży, które okazały się za małe. Aktorka słynie z dużego dystansu do siebie, dlatego nie dziwi fakt, że do kwestii swojej sylwetki także podeszła z dużym poczuciem humoru. "Chciałam nadać sobie tytuł PIERWSZEJ NAIWNIACZKI" – napisała. Pod postem pojawiły się słowa wsparcia ze strony fanów oraz koleżanek z branży. 

  Michał Żebrowski to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Przez lata był utożsamiany z rolami amantów i bohaterów narodowych. Dopiero za sprawą Instagrama, możemy zobaczyć go w nieco innej odsłonie. Ostatnio w mediach społecznościowych, artysta pokazał zabawne zdjęcie na którym w pierwszej chwili trudno go rozpoznać. On sam podpisał je: "Typ Starszy". W komentarzach fani nie omieszkali napisać, jakie było ich pierwsze skojarzenie, gdy zobaczyli fotografię

  W sobotę, 25 września zakończyła się 46. edycja Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Najważniejszą nagrodę, Złote Lwy otrzymał obraz "Wszystkie nasze strachy", a Srebrne Lwy powędrowały do twórców filmu "Żeby nie było śladów". W wyróżnionych produkcjach zagrali Aleksandra Konieczna i Jacek Poniedziałek, którzy w rozmowie z Kingą Burzyńską opowiedzieli o swoich rolach, a także zgodnie wskazali, do kogo ich zdaniem powinna trafić nagroda.