gwiazdy

    gwiazdy

    Cezary Pazura to aktor-kameleon. Nie raz i nie dwa razy na ekranie udawało mu się nas rozśmieszyć, rozczulić, zasmucić, a może i nawet zdenerwować. Ostatnio do repertuaru swoich postaci dodał tajemniczego Andrzeja Żurawskiego z "Tajemnicy zawodowej". Serial to nowość w ramówce TVN - wystartował w lutym 2021 roku. Niedawno premierę na antenie TVN miał 8. odcinek serialu, a w mediach społecznościowych fani aktora zdradzili, co myślą o jego roli w tym projekcie.

    Już niedługo słońce na Zanzibarze przysłonią czarne chmury. Na horyzoncie widać Rajskie Rozdanie. Czy Puszka Pandory zdradzi, jak mogą potoczyć się losy bohaterów programu? Jedno jest pewne - w 30. odcinku rozkochane serca nie zaznają spokoju. Niektóre zostaną złamane, inne doświadczą szału uniesień. Miłość czy pieniądze - w "Hotelu Paradise" możliwe jest wszystko. - Wiecie o co chodzi, tutaj jest grubo - będzie taki dzień, gdzie wylądujemy wszyscy w jednym łóżku i to nie będzie dziwne - zapewnia Simon.

    1 kwietnia to dzień, w którym bez wyrzutów sumienia możemy pozwolić sobie na małe kłamstwa i żarty. Prima Aprilis jest w końcu jednym z najzabawniejszych dni w roku. Co dla fanów przygotowały gwiazdy? Trzeba przyznać, że nasi ulubieńcy wykazali się olbrzymią kreatywnością.

    Choć dla nas pewnie na zawsze pozostanie chłopcem, który w brawurowy sposób poradził sobie z rabusiami, to Macaulay Culkin nie jest wyjątkiem odpornym na upływ czasu. To już przeszło 40-letni mężczyzna. Od premiery hitu lat 90-tych na ekranie występował co najwyżej gościnnie. Teraz świat obeszła wieść, że dołączył do obsady amerykańskiego serialu - rodem z horroru.