gwiazdy

  gwiazdy

  Co zdecydowało o tym, że wybrali zamek w Książu i zdecydowali się odwiedzić w listopadzie Polskę? Z bollywoodzką ekipą, kręcącą w naszym kraju film p.t. "Shaandaar", rozmawiał Marcin Sawicki. Jak Hindusi znoszą polską aurę i jak podoba im się egzotyczny kraj: Polska?

  Niektórzy się na nich obrażają, a inny się dzięki nim śmieją. Gośćmi Doroty i Marcina w Dzień Dobry TVN byli dziennikarze: Maciej Michalski i Tomasz Perczyński, autorzy "Ścianki myśli". Która gwiazda się na nich obraziła? Jak powstaje "Ścianka myśli"? Kto wymyśla śmieszne teksty? Które gwiazdy najchętniej "podsłuchują"? Czy to oni są autorami memu z dyrektorem Edwardem Miszczakiem?

  Ewa Wojciechowska, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała o najjaśniejszych gwiazdach w show biznesie. Elżbieta Czyżewska grała z młodziutką Meryl Streep, która oczarowana grą aktorską Elżbiety przypomniała jej styl w filmie "Wybór Zofii". Dziennikarka wspomniała też niedawno zmarłą Annę Przybylską.

  Od siedmiu lat dla Dzień Dobry TVN przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami Hollywood. Spotyka się z idolami nastolatek i legendami kina. Namawia ich do zwierzeń, zadaje trafne pytania, które w zakłopotanie wprawiają największe gwiazdy. Specjalnie dla Was Ania przygotowała materiał pełen gagów i niespodzianek.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, jaką biżuterię noszą i, które z nich są jak przysłowiowe sroki. Co wybiera Paulina Krupińska, Zofia Ślotała i Joanna Klimas? Która jest fanką złotej, a która srebrnej biżuterii? Jaką biżuterię nosi Otylia Jędrzejczak, a jaką Anna Nowak-Ibisz?

  Czy ktoś z Was zna nazwisko scenarzysty swojego ulubionego filmu. Nie? No właśnie... Scenarzysta to chyba najbardziej niedoceniony zawód świata filmowego. Stoi zazwyczaj w cieniu producenta, aktorów i reżysera. A przecież bez niego nakręcenie filmu nie byłoby możliwe. W Dzień Dobry TVN gościliśmy Andrew Davisa - scenarzystę takiego przeboju jak "Dziennik Bridget Jones" i Orianę Krajewską–Dowjat – organizatorkę III Światowej Konferencji Scenarzystów. Od czego zależy to, czy dany scenariusz zostanie zauważony i stanie się odnoszącym sukcesy filmem?

  George Clooney w XVI-wiecznym pałacu powiedział sakramentalne „tak” Amal Alamuddin. Amal ma 36-lat i pochodzi z Libanu. Jest prawniczką. Aktor i jego goście byli zakwaterowani w hotelu Cipriani, a ślub wzięli w 7-gwiazdkowym hotelu Aman Canal Grande. Dziś wezmą ślub cywilny, także w Wenecji. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska poznała szczegóły ich ślubu.

  Kiedy gwiazda pojawi się na dwóch oficjalnych imprezach w tej samej kreacji, portale plotkarskie szybko to wyłapują i podają w newsach. Reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała polskie gwiazdy, czy wypada pokazać się dwa razy w tej samej kreacji.

  Mówi się na mieście, że ulicami Warszawy spaceruje sam John Malkovich. Filip Chajzer udał się w miasto, by odszukać znanego aktora. Czy udało mu się uzyskać jakieś informacje na jego temat? Okazuje się, że Filip dotarł do szpitala w którym leczył się John.

  Według niej media zmieniają się na lepsze. Zamieszkała w Bibliotece Narodowej. Karolina Korwin - Piotrowska popełniła kolejną książkę: "Ćwiartka raz". Zmieściła tam aż 25 lat polskiego show-biznesu. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o kulisach powstawania książki.

  Kamil Stoch, zapytany o swój największy sukces w życiu, odpowiada bez zastanowienia - żona. Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się z żoną Kamila Stocha - Ewą Bilan-Stoch - podczas wernisażu jej fotografii "Akta sztuki". Kogo trudniej było Ewie Stoch przekonać do pozwania nago - męża czy pozostałych skoczków? Zobaczcie, jak nasi skoczkowie wyglądają pod kombinezonami! :) Czy Ewa i Kamil Stoch planują teraz powiększyć rodzinę? Jak znoszą rozstania?

  Ta wiadomość zelektryzowała wszystkich, którzy oglądali wczorajszy odcinek programu Project Runway. Małgorzata Rozenek powiedziała, że ma narzeczonego! Zobaczcie ten fragment programu. Czy Rozenek zaręczyła się z Radkiem Majdanem?

  Na gali charytatywnej flesze fotoreporterów odkryły to, co Joanna Krupa chciała ukryć. Anna Przybylska nie przyzwyczaiła nas do swojej obecności na salonach. Jednak ostatnio coraz częściej, pomimo choroby, możemy ja zobaczyć w blasku jupiterów. Czekamy na powrót Ani na duży ekran. Kolorowy świat show-biznesu skomentowała w studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Szulim.

  Z pochodzenia Ormianin. Nazywany francuskim Frankiem Sinatrą. Charles Aznavour to jedna z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych postaci światowej muzyki rozrywkowej. Rozmawiał z min dziennikarz muzyczny Piotr Metz.

  Jennifer Connelly w filmie "Noe: Wybrany przez Boga" wciela się w rolę żony tytułowego bohatera. Czy można wypracować kompromis między obowiązkiem a miłością? Co jest istotne dla aktorki przy wyborze kolejnej roli?

  Podczas gali Srebrnych Jabłek Agnieszka Jastrzębska spotkała wiele znakomitych par. Była więc okazja, by zapytać ich, jaką mają receptę na udany związek. Czy według nich przeciwieństwa się przyciągają i czy ślub jest potrzebny do szczęścia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN dowiedziała się również, że - by małżeństwo przetrwało - trzeba mieć w domu melisę. Dlaczego i kto to powiedział?

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła wybadać aktora Piotra Polka, czy 3 lata gry w serialu "Lekarze" spowodowały, że zaczął prowadzić zdrowszy tryb życia. Dziennikarka pojawiła się również na próbie medialnej w teatrze Roma, aby sprawdzić, czy zapowiedzi o tym, że nowy spektakl "Sofia De Magico", w którym występują m.in.: Katarzyna Zielińska i Jolanta Fraszyńska będzie rzeczywiście przepełniony erotyką.

  Na Instagramie opublikować można prawie wszystko. Dawid Woliński zamieszcza tam regularnie swoje słit-focie. Intymne życie gwiazd kwitnie w sieci. Patricia Kazadi, tata Dody prezentujący swoje muskuły. Czy do sieci można wrzucić wszystko? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN dziennikarka Ewa Wojciechowska.

  Z zawodu jest elektrykiem, który lubi... patrzeć w gwiazdy i marzyć. Mówi o sobie, że jest właścicielem całego wszechświata. Gwiazdy sprzedaje po blisko 50 dolarów, 100 planet po 100 dolarów, a czarną dziurę za 13 milionów dolarów. Ma orzeczenie norweskiego sądu, że to co robi, czyli sprzedaż kosmosu w kawałkach, jest całkowicie legalna. Dorota Wellman rozmawiała z Mariuszem Białkiem, sprzedawcą gwiazd. Kto z Was chciałby dostać w prezencie gwiazdkę z nieba? :)

  Od samego rana w Dzień Dobry TVN i w Cafe TVN gościliśmy Damy i Dżentelmenów wspierających akcję "Kalendarz Dżentelmeni 2014", a na skrzyżowaniu ulic Hożej i Marszałkowskiej zebrali się nasi widzowie by bawić się wspólnie z gwiazdami i młodymi tancerzami.

  O swoich przygodach, w ciągu tych 2000 odcinków, o tym, jak udaje się jej wieczorem być na imprezie, a rano rześko opowiadać o gwiazdach oraz czy wie, jak mają na imię jej dzieci? Ile imprez zrelacjonowała Agnieszka Jastrzębska?

  Pisarka Krystyna Kofta na temat swojej choroby, raka piersi, napisała kilka felietonów. Na początku trochę żałowała tego ekshibicjonizmu, ale teraz z perspektywy czasu wie, że zrobiła dobrze. Upubliczniając informacje na temat choroby, zachęciła wiele Polek do tego, by się badały. Co o "chorowaniu na ekranie" i tym, że jedne gwiazdy chętnie mówią o swoich chorobach, a inne nie myśli dziennikarka Ewa Wojciechowska, gość Dzień Dobry TVN?

  Trzaskowski i Żebrowski są coraz starsi, Danuta Stenka napisała książkę, Kim Kardashian wystąpiła w kontrowersyjnym teledysku Kanye Westa, a Grupa Monty Python wraca do gry i jak mówią: "Wracamy bo mamy nadzieję, że zarobimy mnóstwo pieniędzy". Czekamy!

  "W prawo", "do mnie", "do góry", "teraz spójrz na mnie" - te okrzyki zna każdy paparazzi i każda gwiazda. Co się dzieje na bankietach i w kuluarach, kiedy gaśnie światło kamery, a oko aparatu fotograficznego przestaje patrzeć? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, Beata Tyszkiewicz i Jerzy Gruza.

  Mają jeden cel - uwielbiają zbierać autografy. Filip Chajzer zapytał łowców autografów, których codziennie spotyka przed wejściem do redakcji Dzień Dobry TVN, po co to robią? :) Ile autografów udaje się zdobyć rekordzistom? Na kogo czekali w niedzielę przed studiem Dzień Dobry TVN? Ile trzeba polować na autograf i zdjęcie Kingi Rusin?

  Lada dzień ukaże się nowy album Edyty Bartosiewicz. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej udało się porozmawiać z Edytą. Czy artystka ma tremę przed premierą?

  O to Agnieszka Jastrzębska zapytała m.in.: Tamarę Arciuch, Zofię Ślotałę, Katarzynę Zielińską. Jak Agnieszka Cegielska robi swoją słynną kreskę na powiece? Komu Maria Niklińska robi makijaż przed imprezą? Czy Marcin Prokop też robi sobie makijaż? :)

  Prezenter Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak spotkał się z Marcinem Majewskim z NC + Sport, który zna sie na żużlu jak nikt inny!