gwiazdy

    gwiazdy

    W wieku 76 lat po długiej chorobie zmarł sir Alan Parker. Brytyjski reżyser był twórcą takich hitów jak "Bugsy Malone", "Sława", "The Wall", "Ptasiek" czy Missisipi w ogniu". Na Instagramie wzruszającym postem filmowca pożegnała Madonna, która zagrała tytułową rolę w "Evicie".

    W tym roku Edyta Górniak świętuje 30-lecie pracy artystycznej oraz 25-lecie wydania swojej debiutanckiej płyty "Dotyk". Z tej okazji wokalistka przygotowała dla swoich fanów wyjątkową niespodziankę - wkrótce na rynku pojawi się jej nowy, długo wyczekiwany album. Pierwszy singiel zapowiadający płytę - "Lime" już trafił do sieci. Więcej o swoich projektach artystka powiedziała w Dzień Dobry Wakacje.

    Przez lata Robbie Williams kojarzony był jedynie z ekscesami i skandalami. Kilka lat temu jego życie zmieniło się jednak o 180 stopni. Wszystko za sprawą Aydy Field, z którą wziął ślub i założył rodzinę. Para chętnie angażuje się we wspólne projekty. Jednym z nich jest podcast "(Staying) At Home With The Williamses", w którym szczerze rozmawiają o swoim życiu.

    Znana i lubiana makijażystka gwiazd, Marta Gąska, zastanawiając się, skąd bierze się niezadowolenie klientek, zauważyła, że starają się one równać do zdjęć celebrytów, które są ewidentnie retuszowane. Zirytowana tym faktem wymyśliła akcję afirmującą naturalność, do której zaprosiła kilka znanych osób. O projekcie „Stay Yourself” opowiedziała nam nieco więcej sama makijażystka oraz aktorka Sylwia Gliwa.