gwiazdy

    gwiazdy

    Stan Borys i Anna Maleady to para na dobre i na złe. Razem są od 12 lat. Niedawno premierę miał najnowszy utwór artysty, który początkowo był dedykowany jego partnerce z okazji 10-lecia ich związku. Plany rocznicy pokrzyżował jednak udar mózgu wokalisty. Po dwóch latach rekonwalescencji para szczerze opowiedziała nam o trudach rekonwalescencji oraz wzajemnej miłości i planach.

    Gwyneth Paltrow od dłuższego czasu interesuje się zdrowiem. Aktorka wypuściła linię suplementów diety, a także promuje naturalne metody leczenia. W ocenie artystki niektóre z nich mogą być pomocne w leczeniu COVID-19. Wypowiedź aktorki spotkał się z ostrym komentarzem NHS, czyli brytyjskim odpowiednikiem Ministerstwa Zdrowia.

    Agata Młynarska to synonim dziennikarskiego sukcesu. Gwiazda TVN Style ma za sobą pracę w największych polskich telewizjach, gdzie zawsze prowadziła popularne i chętnie oglądane programy. Młynarska była też redaktor naczelną serwisu internetowego i magazynu dla kobiet. I kiedy mogło by się wydawać, że w jej życiu nigdy nie zdarzały się gorsze momenty, dziennikarka zaskoczyła swoich fanów przejmującym wpisem.

    Wiesław Gołas jest jednym z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów. Któż z nas nie bawił się oglądając go w takich komediach jak "Dzięcioł", "Brunet wieczorową porą" i "Nie ma róży bez ognia" czy słuchając piosenki "W Polskę idziemy". Teraz 90-letni artysta zmaga się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi.